Publikováno 11. 3. 2018

ANKETA: Který příběh ze třetího dílu SuperStar vás dostal nejvíce? HLASUJTE!

SuperStar - 3. díl - TOP momenty soutěžící
Zdroj: TV Nova

Čí příběh vás dostal nejvíce? Benova známého a zpěváka od Prašné brány, upřímného Ladislava Angyala nebo Michala, který by za případnou výhru koupil umělá prsa? HLASUJTE!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Dokonalá vystoupení, nedokonalá vystoupení a životní příběhy, které show dávají ty správné grády – to byla sobotní SuperStar. Který ze soutěžících váz nejvíce dostal?


LADISLAV ANGYAL
Mladý fotbalový rozhodčí Ladislav Angyal žije se svou matkou, která má kvůli dětské obrně ochrnutou pravou půlku těla, v hrůzostrašných podmínkách. I přes svůj těžký životní úděl neztrácí optimismus a chuť do života. Celou porotu si během několika málo minut naprosto získal svou bezprostředností a dokonce zanechal v paměti všech chytlavou melodii vlastní písně, která aspiruje na velký hit. Dostal svou bezprostředností i vás?

SuperStar: Život v hrůzostrašných podmínkách! - 4
Zdroj: TV Nova


MICHAL VASIL
Výhra v hodnotě 2 000 000 Kč může být jednou z motivací, proč se přihlásit do SuperStar. Dvaadvacetiletý Michal, který opakuje šestý ročník konzervatoře kvůli svému záškoláctví, měl už na castingu celkem jasné představy o tom, jak by naložil s případnou výhrou. Pořídil by za ni své zadané kamarádce umělá prsa! To je hodně netradiční kup, ale je vidět, že Michal rád myslí na ostatní a výhru by si nenechal jen pro sebe. I když porotci investici do umělých ňader úplně neocenili, spíše byli Michalovou odpovědí hodně zaskočení!

Michal Vasil
Zdroj: TV Nova


KLÁRA CÍSAŘOVÁ
Sedmnáctiletá Klára Císařová to neměla v životě lehké a svým životním příběhem dostala i jinak vážného porotce Paľa Haberu, který za ní po vystoupení přispěchal do sálu, kde čekají soutěžící, což nikdy předtím neudělal. Ve čtyřech letech Kláře umřela maminka a její otec se o ni odmítl starat. Od té doby Klára žije se svojí babičkou, která ji také vychovává.

Klára Císařová - 6
Zdroj: TV Nova


ONDŘEJ BÁBOR
Štěstí přišel zkusit i sedmadvacetiletý manžel zpěvačky Michaely Noskové, Ondřej. Ve svém životě má za sebou pár nemilých věcí. V patnácti letech musel podstoupit operaci srdce kvůli vrozené srdeční vadě. Následně Ondřej prodělal mozkovou příhodu a půl roku byl připoután na lůžku. Je to ale velký bojovník a všechny tyto zdravotní problémy dokázal překonat a nyní zakouší štěstí v pěvecké soutěži. Jak vás Ondřej zaujal hitem božského Karla Gotta?

SuperStar: Štěstí přišel zkusit i přítel Michaely Noskové! - 6
Zdroj: TV Nova


MICHAL TVRDÝ

Dalším z urostlých mužů, který se objevil ve třetím díle SuperStar, byl Michal Tvrdý. Na pohled sice působil jako pořádný drsňák, uvnitř je ale měkkota a právě se vyrovnává s rozchodem s přítelkyní, se kterou byl přes dva roky. Právě pro ni už měl Michal dokonce koupený snubní prstýnek, ona mu však utekla za jiným. Nyní zlomený Michal dorazil na casting, kde jeho příběh zaujmul především Katarínu Knechtovou, kterou Michal dokonce velmi nesměle a mezi řečí požádal o ruku.

Michal Tvrdý
Zdroj: TV Nova


TIBOR IŠTOK
Devatenáctiletého Tibora si možná pamatujete z poslední série SuperStar z roku 2015. Nyní se po třech letech Tibor vrátil na místo činu, aby dokázal, že na to zkrátka má! Doufal, že mu k postupu dopomůže to, že se osobně zná s porotcem Benem Cristovaem. Tibor tři roky denně piloval svůj zpěv před zraky tisíců kolemjdoucích u Prašné brány!

Tibor Ištok - 2
Zdroj: TV Nova

Který z vybraných soutěžících se vám ve 3. díle nejvíc líbil?

Hlasovalo 1405 lidí.

Nenechte si ujít další díl show SuperStar 2018 opět v sobotu od 20:20 na Nově.

 

 

 

kuci
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.