Publikováno 15. 4. 2018

CO VÁS ČEKÁ DNES VEČER: Alkoholový večírek, selhání favoritů a Laciho premiéra

SuperStar - 8. díl - Už dnes večer
Zdroj: TV Nova

Nedělní večer televize Nova bude ve znamení SuperStar. V další fázi soutěže, která nese název Super Výběr, na diváky čekají silné příběhy soutěžících, skvělý a také překvapivě hrozný zpěv i budoucí hvězdy. Podíváte si i na zámek Dobříš. Šance poznat novou SuperStar se zvětšují!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Letošní ročník SuperStar se posouvá do další fáze. Po šesti dílech castingu přichází na řadu takzvaný Super Výběr. Jak už jeho název napovídá, soutěžící se eliminují. Z přibližně 120 vybraných zpěváků zůstane na konci Super Výběru TOP 20. A procházka růžovým sadem to nebude. Soutěžící si v něm sáhnou na dno svých fyzických i psychických sil. A porotci budou nekompromisní. První díl z areálu šroubáren v Libčicích nad Vltavou je za námi a nyní se soutěžící přesouvají na zámeček Dobříš.

SuperStar 2018 - porota
Zdroj: TV Nova

Jak jinak by mohla hvězdná porota dorazit na pohádkový zámek než v pohádkovém dopravním prostředku? To najdete ZDE! Soutěžící doposud zpívali bez hudby, nyní budou muset dokázat, že zvládnou udržet rytmus s kapelou. Jaké písně na romantickém zámku Dobříš v neděli zazní?

Už po prvních castinzích SuperStar bylo jasné, kteří zpěváci jsou favorité. Ale ne vždy se zadaří a každý chybný krok se může stát osudným i tomu nejlepšímu.
Marek Motalík
Zdroj: TV Nova

Ladislav Angyal ze SuperStar i nadále srší optimismem a bez problémů proplouvá soutěží. Bude mu do smíchu i v momentě, kdy se mu do ruky dostane popová píseň, kterou sám nesložil?

Petr bohužel neunesl obrovský tlak v SuperStar a po první noci Super Výběru se místo posilujícího spánku opil do němoty. Nebyl ani schopen rovně stát, natož chodit, a jen za pomoci štábu se dostal do hotelového pokoje.

Zdá se, že extravagantní Juliána Hamranová, která na casting dorazila s hřebenem za opaskem, ho konečně použila. Doposud pro ni totiž byly charakteristické rozcuchané zrzavé vlasy, nyní se Juliána nechala učesat a razantně tak změnila svou image.
SuperStar - Emma Drobná překvapila soutěžící - 5
Zdroj: TV Nova

Všichni soutěžící letošní SuperStar si přejí kráčet ve stopách zatím poslední vítězky - mladé zářící hvězdy slovenské pop music Emmy Drobné. Už jen to, že jedna skupina dívek musí zpívat Emmin hit Words, byl pro šok. Největší překvapení ale zažila Popelka z Hořic Zuzana Chalupová, kterou na zkoušce písně navštívila samotná SuperStar 2015!

Kdo postoupí do poslední části Super Výběru, se dozvíte už v neděli 15. dubna ve 20:20 na TV Nova.
 
Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.