Aktualizováno 28.2. 2018 15:45

Do SuperStar se vrací Leoš Mareš! Hvězdný moderátor prozradil, v jaké fázi do show nastoupí

Moderátor SuperStar Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova

V sobotu startuje další série světově neúspěšnější show SuperStar. Nebude chybět boj o titul, splnění snu nebo pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 Kč. A ani hvězdný moderátor Leoš Mareš, který pořad moderoval v letech 2006, 2009 a 2011. Jen se připojí o něco později, než jeho slovenská kolegyně Jasmina Alagič.

„SuperStar je matka všech podobných soutěží. Naposledy jsem ji moderoval v roce 2011 a je mi ctí, že po sedmi letech opět zažiji jako moderátor atmosféru přímých přenosů s tolika talentovanými soutěžícími,” nechal se slyšet Leoš Mareš, který před pár dny vstoupil podruhé do svazku manželského. Diváci ho neuvidí hned při castinzích, ale až v dalších kolech, kdy začnou živé přenosy.

Moderátorskou partnerkou Leoše Mareše bude sexy brunetka s bosensko-maďarskými kořeny Jasmina Alagič. Ta se na svou novou úlohu nesmírně těší a nabídkou na moderování SuperStar je velmi poctěná. „Do projektu vstupuji s obrovským nadšením, energií, ale zároveň s pokorou a respektem,“ prozradila Jasmina Alagič.

112

GALERIE: Kdo bude moderovat SuperStar 2018

Zdroj: TV Nova

Porota SuperStar 2018

Hodnocení:Stovky zpěváků dorazily na castingy po celém Česku a Slovensku. Museli překonat trému a ukázat, že právě oni si zaslouží postup. O svém talentu museli přesvědčit hvězdou porotu, tedy Pavola Haberu, Bena Cristovaa, Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta.

„Tato soutěž má smysl a velmi mě baví,“ prozradil Pavol Habera, který do poroty SuperStar, ať už slovenské nebo československé, usedá už poosmé.

Ben Cristovao soutěží SuperStar sám prošel, v roce 2009 byl jedním z finalistů. Nyní je z něj úspěšný zpěvák a hudebník. K porotcování v show má ale respekt: „Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život.“

„Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu,“ říká Katarína Knechtová. Katarína je velmi oblíbenou zpěvačkou na Slovensku, ale úspěch zažívá i v České republice. Na kontě má obrovské hity jako Moj Bože nebo Spomal.

Moderátor SuperStar Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova


A jaké bylo rozhodování o účasti v porotě SuperStar pro Matěje Rupperta, který exceluje jako zpěvák oblíbené skupiny Monkey Business? „Rozhodování bylo v podstatě velice snadné. Moc se těším, protože jsem poměrně dost aktivní divák SuperStar.“

Jak budou probíhat první castingy a objeví se v nich budoucí SuperStar 2018? Dívejte se už v sobotu od 20:20 na Nově.NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘIPOMEŇTE SI JEJICH TRIUMF: Toto jsou všichni vítězové SuperStar. Kdo byl nejlepší? HLASUJTE!

Novou moderátorku SuperStar byste ještě nedávno nepoznali! Prošla proměnou na plastické chirurgii. FOTO

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Hlavní partneři

Avon