Aktualizováno 28.2. 2018 15:45

Do SuperStar se vrací Leoš Mareš! Hvězdný moderátor prozradil, v jaké fázi do show nastoupí

Moderátor SuperStar Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova

V sobotu startuje další série světově neúspěšnější show SuperStar. Nebude chybět boj o titul, splnění snu nebo pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 Kč. A ani hvězdný moderátor Leoš Mareš, který pořad moderoval v letech 2006, 2009 a 2011. Jen se připojí o něco později, než jeho slovenská kolegyně Jasmina Alagič.

„SuperStar je matka všech podobných soutěží. Naposledy jsem ji moderoval v roce 2011 a je mi ctí, že po sedmi letech opět zažiji jako moderátor atmosféru přímých přenosů s tolika talentovanými soutěžícími,” nechal se slyšet Leoš Mareš, který před pár dny vstoupil podruhé do svazku manželského. Diváci ho neuvidí hned při castinzích, ale až v dalších kolech, kdy začnou živé přenosy.

Moderátorskou partnerkou Leoše Mareše bude sexy brunetka s bosensko-maďarskými kořeny Jasmina Alagič. Ta se na svou novou úlohu nesmírně těší a nabídkou na moderování SuperStar je velmi poctěná. „Do projektu vstupuji s obrovským nadšením, energií, ale zároveň s pokorou a respektem,“ prozradila Jasmina Alagič.

112

GALERIE: Kdo bude moderovat SuperStar 2018

Zdroj: TV Nova

Porota SuperStar 2018

Hodnocení:Stovky zpěváků dorazily na castingy po celém Česku a Slovensku. Museli překonat trému a ukázat, že právě oni si zaslouží postup. O svém talentu museli přesvědčit hvězdou porotu, tedy Pavola Haberu, Bena Cristovaa, Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta.

„Tato soutěž má smysl a velmi mě baví,“ prozradil Pavol Habera, který do poroty SuperStar, ať už slovenské nebo československé, usedá už poosmé.

Ben Cristovao soutěží SuperStar sám prošel, v roce 2009 byl jedním z finalistů. Nyní je z něj úspěšný zpěvák a hudebník. K porotcování v show má ale respekt: „Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život.“

„Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu,“ říká Katarína Knechtová. Katarína je velmi oblíbenou zpěvačkou na Slovensku, ale úspěch zažívá i v České republice. Na kontě má obrovské hity jako Moj Bože nebo Spomal.

Moderátor SuperStar Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova


A jaké bylo rozhodování o účasti v porotě SuperStar pro Matěje Rupperta, který exceluje jako zpěvák oblíbené skupiny Monkey Business? „Rozhodování bylo v podstatě velice snadné. Moc se těším, protože jsem poměrně dost aktivní divák SuperStar.“

Jak budou probíhat první castingy a objeví se v nich budoucí SuperStar 2018? Dívejte se už v sobotu od 20:20 na Nově.NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘIPOMEŇTE SI JEJICH TRIUMF: Toto jsou všichni vítězové SuperStar. Kdo byl nejlepší? HLASUJTE!

Novou moderátorku SuperStar byste ještě nedávno nepoznali! Prošla proměnou na plastické chirurgii. FOTO

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.