Aktualizováno 12.3. 2018 17:53

Dostal kopačky a před porotou se rozplakal. Jeho expřítelkyně bude hořce litovat! HLASUJTE jak moc

Michal Tvrdý
Zdroj: TV Nova

Michal Tvrdý už svou konstitucí a vzezřením vypadá jako pořádný tvrďák, opak je ale pravdou. Před porotou ukázal, že je hodně citově založený. Píseň, ač zpívaná pořádným chraplákem, Michala dojala natolik, že jen stěží skrýval slzy...

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Urostlý šestadvacetiletý mladík s tetováním na pravé paži klame tělem i jménem. Ačkoliv se jmenuje Tvrdý, ve skutečnosti je to hodně citlivý mladý muž, který se na castingu SuperStar představil jako čerstvě single.

Michal Tvrdý
Zdroj: TV Nova

Po dvou letech mu přítelkyně dala „kopačky“ kvůli jinému, což Michal dodnes nestačil rozdýchat. „Když mi aspoň paní Katarína řekne ano, tak budu spokojený,“ prozradil Michal své tajné přání těsně před tím, než šel stanul před porotou.

Pro přítelkyni měl Michal už dokonce koupený zásnubní prstýnek, který nakonec skončil v zastavárně. Michala ve studiu uklidňoval nejen Paľo Habera, ale i Katarína Knechtová, která si v životě prožila něco podobného.

Michal Tvrdý - 6
Zdroj: TV Nova

Citlivý zpěvák, který má hlas jako břitva, porotu zaujal zpěvem i svou osobností a postoupil do dalšího kola. Myslíte si, že nyní jeho expřítelkyně svého rozhodnutí hořce lituje?

Myslíte si, že se Michalovi jeho bývalá přítelkyně ozve a omluví se mu?

Hlasovalo 62 lidí.

 

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.