Aktualizováno 14.3. 2018 11:41

Tibor Ištok v SuperStar před třemi lety a dnes. Jak se zlepšil jeho zpěv? Posuďte sami a HLASUJTE!

Tibor Ištok
Zdroj: TV Nova

Devatenáctiletý Tibor se v SuperStar objevil už před třemi lety. Nyní se přihlásil podruhé. Za tu dobu se snažil zdokonalit a mimo jiné si pravidelně za každého počasí přivydělával zpíváním u Prašné brány. Kam se za tři roky posunul jeho zpěv?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Tibor Ištok se objevil v SuperStar už v roce 2015, kdy v porotě po boku Paľa Habery usedla Klára Vytisková, Marta Jandová a Ondřej Hejma. Tenkrát byl Tibor sedmnáctiletý teenager a porotu kromě jeho barvy hlasu překvapila i ruka, kterou si mladý soutěžící při zpěvu pomáhal. Stejně bizarní byl i Tiborův příběh. Na casting přišel se svou kamarádkou. Doma mu držela palce současná přítelkyně, ale píseň věnoval krásce, se kterou se před časem rozešel a chtěl by ji zpátky.


Během tří let Tibor na zpěv nezanevřel a své nadání se snažil rozvíjet stůj co stůj. Rozhodl se věnovat pouličnímu umění, tzv. buskingu, a za každého počasí Tibor zpíval u Prašné brány, kde kolem něho  denně prošly desetitisíce turistů. Jaký pokrok během tří let intenzivního zpívání udělal?

Jaké Tiborovo vystoupení v SuperStar se vám líbilo více?

Hlasovalo 30 lidí.

Další skvělá pěvecká vystoupení sledujte v SuperStar 2018 každou sobotu ve 20:20 na TV Nova.

 

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.