Publikováno 12. 4. 2018

VIDEO: Kate Rezková odmítá jít přes mrtvoly! Jak se staví ke své účasti v Coca-Cola Souboji coverů?

Zdroj: TV Nova

Veřejnost ji zná především jako youtuberku, v poslední době se ale nejvíce věnuje zpěvu. Pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčí třiadvacetiletá Kateřina Rezková hudební předělávky a nyní se rozhodla pustit také do soutěže Coca-Cola Souboj coverů. A nevede si vůbec zle!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Kate Rezkovou mohou diváci znát jako youtuberku, která natáčí videa o životě a lásce. Poté, co dopsala a pokřtila svou knížku, se s kamarádem a kolegou Janem Nedvědem vrhla na nahrávání písně Rozlétám, která má být stejně jako její videa na YouTube motivací pro všechny, co si nevěří nebo nevědí, co se sebou. Video má na YouTube přes neuvěřitelných 202 tisíc zhlédnutí!

Souboj coverů - 3. díl - 2
Zdroj: TV Nova


I díky tomu byla v soutěži Coca-Cola Souboj coverů velkým favoritem. A to se také potvrdilo. Její cover verze Like I´m Gonna Lose You od americké popové princezny Meghan Trainor Lindu zaujala víc než Martinova hymna Coca-Coly. „Jasně, byla jsem nervózní. Všichni jsme byli nervózní. Napětí stoupalo každou minutou,“ přiznala pocity strachu.

NA CELÝ 3. DÍL SOUBOJE COVERŮ SE PODÍVEJTE ZDE


Fandila jsem všem kolem, takže jsem byla smutná, když někdo nepostoupil, ale je to hra. Žádná rivalita tady není, všichni si to přejeme,“ vyjádřila lítost nad koncem Martina hned v prvním kole.

Souboj coverů - Kate Rezková
Zdroj: TV Nova


A co chystá do dalších kol? To dle svých slov ještě neví a musí se poradit. Nikdo totiž netuší, co je v dalších kolech čeká, takže třeba nebude muset vybírat nic. „Nic nevíme, je to pro nás těžký, nikdo nám nechce nic říct,“ posteskla si. „Neříkám, že nepotřebuji vyhrát, je to skvělý pocit, ale nepůjdu přes mrtvoly. Chci si to užít,“ zdůraznila na závěr.

Souboj coverů - Kate Rezková


Jak bude pokračovat její cesta soutěží? To máte možnost sledovat každou středu od 17:00 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.