Aktualizováno 5.3. 2018 16:28

NEJLEPŠÍ VYSTOUPENÍ druhého dílu SuperStar: Které to bylo? Přehrajte si všechna znovu a hlasujte!

SuperStar 2. casting anketa
Zdroj: Nova.cz

Druhý díl SuperStar 2018 byl doslova napěchovaný skvělými vystoupeními a pěveckými výkony. Poslechněte si je ještě jednou a hlasujte! Kdo byl nejlepší?

Přehrát nejnovější díly SuperStar 

Tomáš Karlík
Jednadvacetiletý Tomáš je sympatický mladý kluk, který rád zpívá a hraje na kytaru a od dětství má ve všem, co dělá, silnou podporu svých rodičů. Bohužel jsou Tomášovi rodiče neslyšící a maminka ho zpívat nikdy neslyšela. Jak to Tomáš rozbalil před porotou?

Elizabeth Panzo
Šestnáctiletá Elizabeth vděčí za svůj exotický vzhled svému otci, který pochází z Angoly. Právě to ji spojuje i s porotcem Benem Cristovaem. Jejich otcové jsou ze stejného města a oba se dokonce znají. Jak vás zaujal Elizabethin pěvecký projev?

Júlia Masnicová
Dvacetiletou Júliu přivedla na casting podpořit celá rodina. Před porotu si s sebou vzala i kytaru a velmi procítěně zazpívala romantickou baladu.Doris Martinez

Čtyřiadvacetiletá fotbalistka přišla před porotu o berlích. Fotbal hrála tak vehementně, až jí při špatném dopadu praskla stydká kost. Doris si troufla na českou píseň Prý se tomu říká láska. Jak se vám v podání sympatické písničkářky líbila?

Dominik Gerda
Sympatický Slovák zpívá úplně jinak, než vypadá. Zprvu před porotou působil Dominik velmi rozpačitě, ale když začal zpívat, všichni zůstali ohromeni a maximálně se koncentrovali na jeho výstup.

Eliška Rusková
Eliška porotu zaujala nejen svým zpěvem, ale i tím, že se ještě před samotným vystoupením doslova „vrhla“ na porotce Bena Cristovaa a chtěla se s ním vyfotit. Jak se vám v jejím podání líbila píseň Chandelier?

Petr Borkovec
Petr to v životě neměl zrovna jednoduché. Jeho adomtivní rodiče jej ale naštěstíuž od malička vedli k hudbě. Petr nadchnul porotu nejen svým zpěvem, ale i hrou na kytaru.

David Vardanov
David pochází z Arménie, ale už pět let žije ve Vídni, kde vyučuje zpěv. Jednu ze svých studentek přivedl také na konkurz SuperStar a porota ho vyzvala, aby společně zazpívali i ve studiu.

ANKETA: Které vystoupení ze druhého dílu SuperStar vás nejvíce zaujalo?

3 nejlepší vystoupení

Hlasovalo 504 lidí.

Další díl SuperStar sledujte už v sobotu 10. března ve 20:20 na TV Nova.

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.