Publikováno 9. 4. 2018

Třetí díl Coca-Cola Souboje coverů: Síly poměří Martin z Robinsona a youtuberka Kate Rezková! Komu fandíte?

Souboj coverů - Martin a Kate
Zdroj: TV Nova

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca-Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Ve druhém kole se proti sobě postaví Martin a Kate, postoupit však může jenom jeden! Kdo se vám líbí víc?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

I ve třetím díle Coca-Cola Souboje coverů bude zpěv hodnotit porotkyně Linda Finková, kterou si můžete pamatovat například jako hudební koučku ze zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Soutěž už zná dva postupující – Marianu Prachařovou, která vyřadila youtuberku Helenu Navrátilovou, a Adrianu Marii, která si poradila s písničkářem Janem Nedvědem. Ve třetím díle bude Linda hodnotit Martina Složila a Kate Rezkovou.

Souboj coverů - 3. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Martina diváci znají z televizních obrazovek coby jednoho z účastníků Robinsonova ostrova, kde si velmi rychle získal, díky svému nadhledu a pozitivnímu myšlení, přízeň všech soutěžících. Teď ale Martin nebude bojovat s Robinsony, nýbrž se  zpěvem! Můžete se těšit na jeho verzi hymny Coca-Coly Taste the Feeling, kterou před dvěma lety nahráli Avicii a Conrad Sewell. Stačí si s ní trochu pohrát a hned se při jejím poslechu ocitnete v nějakém docela příjemném klubu. Zvládne to Martin podobně jako Emma Drobná?
Souboj coverů - 3. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Kate Rezková je rozhodně jednou z nejvíce všestranných soutěžících pořadu Coca-Cola Souboj coverů. Mimo to, že nedávno nahrála svou první autorskou píseň Rozlétám, natáčí motivační videa na Youtube, maluje a sklízí úspěch se svou knížkou Sama sobě majákem, kterou vydala na podzim. Ráda by se v budoucnu ještě více kreativně rozvíjela, protože, jak sama říká, umělců v ní dřímá rovnou několik. Kate se pro diváky pokusí přezpívat písničku Like I´m Gonna Lose You od Meghan Traitor. Pomůže jí písnička o tom, jak láska nikdy nevydrží navždy, k postupu?
Souboj coverů - 3. díl - 1
Zdroj: TV Nova

Jak to celé dopadne, můžete sledovat ve středu 11. dubna 2018 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 217 lidí. 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.