Aktualizováno 12.6. 2018 19:19

VĚŠTEC KÁJA! Před vyhlášením výsledků volal Tereze Maškové sám Karel Gott. Prozradila, co jí řekl

Zdroj: TV Nova

SuperStar 2018 má od nedělního večera svou vítězku. Stala se jí talentovaná Tereza Mašková, která od diváků získala největší počet SMS hlasů. Společně se stříbrnou Eliškou Ruskovou a bronzovou Karmen-Pál Baláž byly hosty dopoledního livestreamu.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Tereza Mašková svému úspěchu stále nemůže uvěřit. „Je to neuvěřitelné, můžu být na sebe pyšná,“ prozradila vítězka, kterou po celou dobu soutěže podporovala její rodina i velký „růžový fanklub“. Měla ale také jednoho dalšího netradičního „fanouška“. Jak Tereza prozradila hned v úvodní části rozhovoru, v den před samotným Super finále jí prý volal sám Karel Gott! Co dalšího jí řekl kromě toho, že jí popřál hodně štěstí? To se dozvíte ve videu!

114

GALERIE: Tereza Mašková

Zdroj: TV Nova

SuperStar 2018: Vítězka Tereza Mašková těsně po vyhlášení

Hodnocení:

Eliška Rusková musela pro změnu čelit od začátku SuperStar mnoha narážkám na svůj věk. Stříbrná soutěžící dostává také v poslední době na sociálních sítích hodně pozvánek na rande.  

112

GALERIE: Eliška Rusková

Zdroj: TV Nova

Helena Vondráčková: Lásko má já stůňu - Eliška Rusková

Hodnocení:

Čerstvě dvacetiletá Karmen Pál-Baláž prozradila, že soutěží překonala samu sebe a vystoupila ze své vlastní komfortní zóny a bubliny, ve které žila: „Brala jsem každou neděli jako silný okamžik. Stále jsem překvapovala sama sebe, byly to výzvy a jsem šťastná, že jsem to takhle zvládla. Otevřelo mi to oči, poznala jsem samu sebe a také mi soutěž trochu zvedla sebevědomí a vím, že dokážu i něco víc, “ prozradila okatá Slovenka, která skončila na třetí, bronzové příčce.

Livestream se superfinalistkami
Zdroj: TV Nova

Všechny tři semifinalistky předvedly v průběhu posledního večera neskutečné výkony, kterými dokázaly, že si účast v Super finále po právu zasloužily a potlesky ve stoje po každé odzpívané písni to jen dokazovaly.

19

GALERIE: Karmen Pál-Baláž

Zdroj: TV Nova

Karmen Pál-Baláž

Hodnocení:

Všechny semifinalistky se musely za krátký čas naučit několik anglických písní. Zvládly to na výbornou, i když jim samotným to vždy tak nepřipadalo. „Třeba ještě v sobotu se od začátku zdálo, že se nenaučím text k písni od Christiny Aguilery Fighter, ale nějak jsem to zvládla, tak asi nejsem úplně marná, “ smála se vítězka Tereza Mašková.


110

GALERIE: SuperStar 2018 se stala Tereza Mašková!

Zdroj: TV Nova

TOP 10 FINALISTŮ - Příběh nekončí

Hodnocení:

Součástí vítězství byla i finanční odměna dva miliony korun. Jak s nimi dvaadvacetiletá finalistka plánuje naložit? „Moc bych chtěla vzít mamku a sestru na dovolenou asi na Maledivy a potom bych se snažila peníze vložit do kariéry, nebo si šetřit na byt,“ prozradila Tereza.

 

Už dnes je jasné, že tyhle holky se ve velkých hudebních vodách neztratí!

 

kuci

Diskuze

13.6. | 23:11 Vlado Kekesko
1
Náhlasit nevhodný komentář
Páči sa mi že sú dobré kámošky.