Aktualizováno 28.2. 2018 14:57

Paľo, Ben, Katarína, Matěj: Kat, pohodář, utěšovatelka i vtipálek. Který porotce si vás už dokázal získat?

SuperStar - 1. díl - 1
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer odstartoval další ročník celosvětově úspěšné pěvecké soutěže SuperStar, která může jednotlivé soutěžící katapultovat mezi elitní pěvecké hvězdy. K jejich snu jim dopomůže, nebo ho zničí, čtveřice porotců v nové sestavě. V prvním castingovém kole se pěkně vybarvili, který vás svým vystupováním zaujal nejvíc?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Ostřílený porotce Paľo Habera se v prvním díle představil opět v roli pořádného drsňáka, který si nebere servítky a dokáže říct každému soutěžícímu, co si o něm myslí. Nikomu nemaže med kolem pusy, je přímý a upřímný, což jsou vlastnosti, které si na něm jednotliví soutěžící cení. Současně je díky nim jedním z nejobávanějších porotců. Jak on sám říká, pokud soutěžící umí zpívat, není se čeho bát.

SuperStar 2018 - porota - 6
Zdroj: TV NovaNováčkem v porotcovském křesle a současně bývalý účastník SuperStar, je třicetiletý Ben Cristovao. Hned v prvním díle ukázal, že nezkazí žádnou legraci, v čemž si notuje s kolegou Ruppertem. Soutěžící se snaží uvolnit a rozpovídat, někdy i tancem rozhýbat je i sebe. A když je potřeba, tak i usměrnit.

SuperStar 2018 - porota - 7
Zdroj: TV NovaJediná žena v porotě, která oplývá krásou i hudebními a pěveckými zkušenostmi. Během prvního dílu se už dokonce stihla platonicky zamilovat do jednoho ze soutěžících. Katarína Knechtová ukázala, že dokáže soutěžícím vehnat do žil notnou dávku sebevědomí a odbourat trému třeba i pomocí relaxačních technik, což je psychická opora, držení za ruku i objetí. 

SuperStar 2018 - porota - 1
Zdroj: TV NovaJestli si někdo zaslouží titul největšího baviče mezi porotci, pak je to Matěj Ruppert. Ten svými vtípky, glosy a legráckami zlehčuje soutěžícím svazující trému a rozbíjí ledy ostychu. Obdivuje krásné soutěžící, kterých je v jeho očích převelice a komplimenty nešetří. Navíc je velmi pružný a ohebný a nebojí se předvést provaz nebo vysoký výkop.

SuperStar 2018 - porota - 8
Zdroj: TV Nova


Který z porotců vás v 1. díle SuperStar zaujal nejvíc?

Hlasovalo 865 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.