Aktualizováno 7.3. 2018 13:13

Eva Mendes prozradila své voňavé tajemství

AvonSS
Zdroj: oficiální zdroj

Právě oblíbená herečka Eva Mendes je tváří kolekce nových parfémů AVON. Kolekce Eve obsahuje tři luxusní vůně vytvořené významnými světovými parfuméry.

Život je sbírkou příběhů a každý den představuje nové výzvy a nové role, kterých se musíme zhostit. Po úspěšném uvedení dvoustranné kombinovatelné vůně Eve Duet nyní Avon v nové kolekci vůní Eve oslavuje mnohostrannost žen. Kolekce tří vůní – Elegance, Confidence a Alluring - dává ženám možnost vyzdvihnout výjimečné okamžiky svého života a vyjádřit svou osobnost při jakékoli příležitosti.

AvonSS
Zdroj: oficiální zdroj


Tváři řady Eve zůstává hollywoodská herečka Eva Mendes a navazuje tak na úspěšné uvedení kampaně duální vůně Eve Duet. „Je skvělé mít kolekci pečlivě vybraných vůní, které dokáží zapsat do vzpomínek výjimečné okamžiky života a dodat při každé příležitosti skvělý pocit. Tato kolekce tří vůní mi umožňuje zvolit si, jak vyjádřím svou osobnost. Vůně se hodí k velkému množství příležitostí,“ říká Eva a dodává: „Všechny jsou úžasné. Záleží na vaší náladě a na tom, jak se chcete cítit. Pokud se po probuzení cítíte žensky a šarmantně, doporučuji vyzkoušet parfém Elegance. Jasnost a svěžest vůně Confidence předurčuje tuto vůni pro okamžiky, kdy se cítíte připravena dobýt svět. Pokud se ale cítíte spíše smyslná a chcete vyjádřit svoji svůdnou stránku, určitě doporučuji vůni Alluring.

AvonSS
Zdroj: oficiální zdroj


Společným pojítkem všech tří vůní z kolekce Eve je exkluzivní struktura, která je spojuje dohromady v jedinou kolekci a vyjadřuje siluetu ženy pomocí vůně. Toto pojítko jsme nazvali „Kodex ženskosti“ a tvoří ho úžasné tóny červených plodů vyjadřující ženskou energii, jemné květinové tóny vyjadřující ženskou individualitu a zářivá dřevitost vyjadřující sílu. Všechny vůně jsou v souladu s některým z nejvýraznějších trendů v oblasti parfémů, mezi něž patří květinové a ovocné složky.

AvonSS
Zdroj: oficiální zdroj


Každá žena je originál a je jen na ní, kterou vůní si vybere a kam ji aplikuje. Právě v tom tkví jedinečnost každé nositelky vůní AVON. Eva Medes nám prozradila, v čem spočívá její voňavá jedinečnost: „Nejraději nanáším vůni na zápěstí a zadní stranu krku. Mým tajemstvím je nanášení vůně do vlasů. Zanechává za mnou krásnou stopu a cítím se při tom smyslně.“ Buďte jedinečná stejně jako hollywoodská herečka ve všech významných okamžicích svého života a rolích, které pro vás osud píše.

Zajímají vás další detaily ze života Evy Mendes? Přečtěte si rozhovor s touto hollywoodskou divou na www.avon.cz .

 

Komerční sdělení