Publikováno 8. 5. 2018

Najděte řasenku, která vás promění v bohyni

AvonSS
Zdroj: Avon

Bez jakého produktu dekorativní kosmetiky většina žen nevyjde na ulici? Jasně – bez řasenky! Jak si vybrat ideální řasenku a dosáhnout dokonalého vzhledu?

Voděodolné, zhušťující, prodlužující, dodávající objem, pro speciální příležitosti, na každý den, s efektem umělých řas… Kdo se v tom má vyznat? Řasenka spolu se rtěnkou jsou nejčastěji kupované kosmetické produkty. Poradíme, které skutečnosti byste měly vzít v úvahu, abyste vybraly tu pravou.

Používáte řasenku každý den nebo upřednostňujete WOW efekt? Přesně podle vašich potřeb a životního stylu pak vybírejte. Pokud jste aktivní, make-up musí vydržet extrémní situace: nesmí se roztékat, rozmazávat na sluníčku ani nechávat tmavé kruhy pod očima. Prostě potřebujete speciální řasenku s velkou výdrží a nejlépe voděodolnou.

Pokud jste šťastnou majitelkou XXL řas, které nádherně zvýrazňují vaše oči, nepotřebujete produkt s mimořádně prodlužujícím účinkem. Jsou-li však vaše řasy krátké a řídké, vyberte si řasenku, která vaše řasy nejen zvětší a prodlouží, ale zároveň i vyživí a posilní. Investice do takové řasenky se vyplatí.

AvonSS
Zdroj: Avon


Řasenky nemusí být pouze černé. Existuje spousta bláznivých odstínů. Pro každodenní vzhled bude však nejlepší volbou černá. Pokud je vaše pleť velmi světlá, zkuste hnědé odstíny. Budete něžně výrazná.

Toužíte po extrémním zvýraznění řas? Vyzkoušejte ultimátní verzi AVON Ultra Volume Blackest Black.

Pokud nosíte kontaktní čočky nebo máte velmi citlivé oči, nezoufejte, i pro vás existují ideální řasenky. V katalozích AVON jsou tyto produkty označené symbolem modrého oka.

Zkrátka a dobře – pokud chcete výběr řasenek, které promění každou ženu v bohyni přesně podle typu jejích řas – navštivte www.avon.cz

Komerční článek