Aktualizováno 12.3. 2018 17:39

PŘISPĚJTE I VY: Příběh Ladislava ze SuperStar dojal Česko. Podívejte se, jak lidé statečnému chlapci pomáhají

Ladislav Angyal
Zdroj: TV Nova

Příběh Ladislava Angyala, který žije se svou maminkou v příšerných podmínkách, dojal diváky SuperStar natolik, že se rozhodli mu pomoci! Podívejte se, jak mu můžete přispět i vy.

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Sedmnáctiletý Ladislav Angyal žije se svou matkou, která je kvůli dětské obrně ochrnuta na pravou stranu těla, v hrůzostrašných podmínkách cikánské bytovky v Komárně. V minulosti byl dokonce zpracován návrh, aby byl Láďa umístěn do dětského domova. I když má rodina střechu nad hlavou, podmínky stále nejsou dostačující.Pro Ladislava případná výhra představuje zejména vidinu lepšího života pro něj i jeho maminku. I přes svůj těžký životní úděl neztrácí optimismus a chuť do života, svou bezprostředností si porotu naprosto získal! Porotcům zazpíval  vlastní píseň, která má parametry velkého hitu.

 

SuperStar: Život v hrůzostrašných podmínkách! - 4
Zdroj: TV Nova

Ladislavovi můžete přispět libovolnou finanční částkou:

ČÍSLO ÚČTU: 4228732329/0800

VARIABILNÍ SYMBOL:
1761

 

Sbírka pro Ladislava Angyala bude probíhat v období 12. března – 25. března. V případě, že Nadace Nova obdrží po  25. březnu pod daným symbolem další peněžité částky, budou takto získané finance v plném rozsahu využity za účelem dalších projektů Nadace Nova zaměřených na pomoc dětem.

 

kuci

Diskuze

12.3. | 20:00 Sergej Zajicev
11
Náhlasit nevhodný komentář
Je to opravdu chudák , a potřebuje pomoci . Třeba se najde slušný majitel domů a vezme je do podnájmu . TV NOVA je bohatá televize ,a určitě jim daruje pár milionu . v Česku žijí stovky tisíc rodin kteří jsou v nouzi . Děti putují do dětských domovu a rodiče na ubytovny .Přitom pracují oba rodiče.
12.3. | 19:47 Sergej Zajicev
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý