Aktualizováno 8.3. 2018 16:47

Zdravotní problémy jej nezastavily. Manžel Míši Noskové také zkusil štěstí v SuperStar! VIDEO

Ondřej Bábor a Michaela Nosková
Zdroj: TV Nova

Na další casting SuperStar přišel i sedmadvacetiletý Ondřej Bábor, který je manželem úspěšné účastnicejedné z předchozích řad SuperStar – Michaely Noskové.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Už v sobotu budou mít diváci možnost sledovat cestu dalších nadějných zpěváků za svým snem. SuperStar 2018 přichází s dalšími castingy. Jeden z uchazečů získá titul a výhru v hodnotě 2 000 000 korun. Projít ale musí přes porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

Štěstí přišel zkusit i manžel zpěvačky, která se v SuperStar dostala až do samotného finále. Konkrétně jde o Michaelu Noskovou. Ondřejovi Báborovi je 27 let. Ve svém životě má za sebou pár nemilých věcí. V patnácti letech musel podstoupit operaci srdce. „Lékaři mi zjistili vrozenou srdeční vadu,“ prozradil Ondřej.

SuperStar: Štěstí přišel zkusit i přítel Michaely Noskové! - 4
Zdroj: TV Nova

Tím to bohužel neskončilo. Následně Ondřej prodělal mozkovou příhodu a půl roku byl připoután na lůžku. Je to ale velký bojovník a všechny tyto zdravotní problémy dokázal překonat. Podaří se Ondřejovi uspět před porotou SuperStar?

 

SuperStar 2018 už v sobotu od 20:20 na Nově.

 


 

kuci
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.