Publikováno 13. 4. 2018

Martin z Robinsona a Coca-Cola Souboje coverů otevřeně: Jak to nyní má s Kate Rezkovou?

Zdroj: TV Nova

Dokonalým příkladem člověka, který se nebojí neustále rozšiřovat vlastní obzory a zároveň se dokáže radovat ze všeho, co mu život přináší, je Martin Složil. Co prozradil o své účasti v pořadu Coca-Cola Souboj coverů?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Třicetiletý rodák z Prostějova se vyučil kadeřníkem a po absolvování maturity pokračoval ve studiích na olomoucké univerzitě. Díky tomu se na delší dobu podíval i do světa, nejprve na Kanárské ostrovy a později do Austrálie. Od prvního únorového pondělí běží na obrazovkách TV Nova reality show Robinsonův ostrov. V drsném a exotickém prostředí se Martin Složil díky své otevřené a dobrodružné povaze cítí skutečně jako ryba ve vodě. A dostal se až do sloučení kmenů!

Martin Složil na Robinsonově ostrově
Zdroj: Instagram

Ač je Martin ve zpívání začátečník, rozhodně nezklamal. „Zvolil jsem něco, co je maličko mimo to, co běžně zpívám,“ prozradil proč si vybral těžkou písničku Taste the Feeling od Aviciiho. „Byl jsem hodně nervózní, ale to hned opadlo, protože jsme skvělá parta, krásný lidi, tak to bylo v pohodě,“ řekl. Jenomže do duelu dostal Kate Rezkovou, která má větší hudební průpravu.
Souboj coverů - Martin Složil
Zdroj: TV Nova


NA CELÝ 3. DÍL SOUBOJE COVERŮ SE PODÍVEJTE ZDE

„Kate zpívá moc krásně a navíc zvolila výbornou písničku a je si v tom jistější. Má odzpíváno víc a rozhodnutí bylo správný,“ shrnul celý duel. Jak však hodnotí slova porotkyně Lindy Finkové? „Linda mi řekla, co jsem tušil, že jsem si jistější v hloubkách. Ale ať se tomu věnuji dál, což rozhodně udělám,“ zakončil.
Souboj coverů - Martin Složil a Linda Finková
Zdroj: TV Nova

A co Martin prozradil dál? Jeho vysněnou destinaci, jaká panuje rivalita mezi soutěžícími a o jeho vlogu. Podívejte se na celé video! A nezapomeňte sledovat Coca-Cola Souboj coverů každou středu od 17:00 na novaplus.cz
 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.