Publikováno 22. 4. 2018

SUPERSTAR UŽ DNES VEČER NA NOVĚ: Laciho konec, slzy štěstí i polibek od krásné porotkyně!

SuperStar - 9. díl - Už dnes večer
Zdroj: TV Nova

V posledním díle Super Výběru nejnovějšího ročníku SuperStar uvidíte smutný konec miláčka diváků Laciho. Dále vás čekají slzy Terezy Maškové a Zuzany Chalupové – jestli to budou slzy štěstí, nebo smutku, se dozvíte už dnes večer. Rozhodně se bude na co koukat!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

I miláček českého a slovenského publika Ladislav Angyal se musel utkat v duelu. Konkurence ale byla obrovská. I když je Ladislav vždy skvěle naladěný a dostal se hodně daleko, tento duel už byl nad jeho síly. Porota i přes veškeré očekávání poslala tohoto „maskota“ SuperStar domů. Je to ale jeho definitivní konec v SuperStar?


SuperStar: Ladislav Angyal poprvé nenadchnul porotu! Je to konec? - 4
Zdroj: TV Nova


Vypjaté duely prověřují soutěžící nejen po pěvecké, ale také po psychické stránce. A pokud ještě navíc máte silného soupeře nebo soupeřku, dostanete se pod drtivý tlak. A to se stalo i favoritce poroty Tereze Maškové. Nyní se musí postavit další favoritce – Karmen Pál-Baláž. A jednoduché to rozhodně mít nebude!


Tereza Mašková - 2
Zdroj: TV Nova


Většina soutěžících se pokouší porotu zaujmout svým zpěvem. Pak se ale najdou i tací, kteří neváhají využít všemožných zbraní. Například Marek Motalík při zpěvu své písně velmi usilovně hypnotizoval pohledem jedinou ženu v porotě a její kolegy naprosto ignoroval. Tedy alespoň podle Pavola Habery. Byla jeho kritika oprávněná?


SuperStar: Bylo to tak vlezlé, že bych ti dal lopatou, řekl Habera! - 2
Zdroj: TV Nova


Důkazem toho, že duely v SuperStar jsou střetem dvou rozdílných světů, je souboj Mateje Bartka s Kristiánem Révayem. Zatímco Matej je více romantická a rozvážná duše, Kristián je divoký rocker, sportovec a motorkář. Otázkou však je, který z nich bude v jejich vzájemné bitvě úspěšnější.


SuperStar - Super Výběr 3. díl - 8
Zdroj: TV Nova


Nesprávný výběr písničky může pohřbít slibně se rozjíždějící kariéru. Jenomže co dělat v případě, že si sami písničku vybrat nemůžete? Nabízí se pouze dvě možnosti – buď to vzdát, anebo zkusit bojovat. A právě druhou možnost zvolila i patnáctiletá Eliška Rusková.


SuperStar - Super Výběr 3. díl - slzy - 1
Zdroj: TV Nova


Účastníci Dlouhé cesty letos neprověřili pouze své nervy ale také své teplé oblečení. Natáčení poslední fáze SuperStar totiž vyšlo na mrazivý únor a v prostorách staré šroubárny, kde se soutěžící dozvěděli, jestli postoupili do semifinále, se teplota pohybovala pod nulou. V budově dokonce panovala ještě větší zima než venku, a tak soutěžícím doslova běhal mráz po zádech


Super Výběr SuperStar - Zima - 1
Zdroj: TV Nova


Že se Petrovi líbí obzvláště jeden konkrétní člen poroty, už víme z Dobříše, kdy Katce Knechtové vysekl kompliment a prohlásil, jak je krásná. Nyní se mu splnilo to, o čem spoustu mužů jen sní – Katarína ho objala a dala mu pusu na tvář. Jednalo se o polibek pro štěstí v semifinále, nebo o pusu na rozloučenou?

SuperStar - Super Výběr 3. díl - Petr Borkovec - 2
Zdroj: TV Nova


Další díl fenomenální pěvecké show SuperStar můžete sledovat na obrazovkách televize Nova v neděli 22. dubna od 20:20!
 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.