Publikováno 15. 4. 2018

VIDEO: Proč volala Kate Rezková rodičům, že je těhotná? Nastartovalo to její kariéru!

Zdroj: TV Nova

Kate Rezková je influencerka, která svými názory baví a ovlivňuje desetitisíce lidí, kteří sledují sociální sítě. Nejvíc ji naplňuje malba, umění a hudba, proto s účastí v Coca-Cola Souboji coverů neváhala! Kam si chodí čistit hlavu?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Kariéru odstartovala jako instagramerka a youtuberka, dnes už ale to tak neplatí a sama říká, že už se tak necítí. Vydala první knížku s názvem Sama sobě majákem, dalo by se říct, že je o hledání sebe sama. Poslední dobou zabrousila i na hudební pole.

Souboj coverů - Kate Rezková

Kromě hudby jí ale dělá radost i něco jiného. Ve čtrnácti si pořídila malířský stojan a dlouhá léta pro ni byl jen bytovým doplňkem. Dle svých slov věděla, že jednou si k němu sedne a budou víc než jen dobrými parťáky. Jen musela počkat na ten správný čas. A dnes, po devíti letech, maluje úžasné abstraktní obrazy takzvanou pouring arylic technikou. „Ztrácím se v barvách a tvořím si na plátně svůj vlastní svět,“ tvrdí.
Souboj coverů - Kate Rezková
Zdroj: TV Nova

„Já jsem odmalička chtěla dělat něco spojeného s uměním, moje mamka hrála v divadle, já jsem zpívala. Věděla jsem, že se k tomu jednou přiblížím,“ prozrazuje Kate. Je vidět, že má uměleckého ducha v krvi. A kde ji momentálně můžete ještě vídat? V online pořadu televize Nova, v Coca-Cola Souboji coverů. Tam se v pěveckém duelu postavila proti Robinsonovi Martinovi a vyhrála! Takže ji diváci mohou držet dál palce.


Na začátku její úspěšné kariéry ale stálo něco, co s uměním nemá moc společného. Proč svým rodičům volala, že je těhotná, a jak to nastartovalo její kariéru? Podívejte se na celou reportáž!

Coca-Cola Souboj coverů sledujte každou středu od 17:00 na novaplus.cz
 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.