Aktualizováno 28.5. 2018 10:08

ZVRAT V SUPERSTAR: Porota vytáhla divokou kartu a vypadla jediná zpěvačka. Jaké byly její nejsilnější momenty?

TOP 6 SuperStar černobílá
Zdroj: TV Nova

Během třetího finálového večera pěvecké soutěže SuperStar zazněly české a slovenské hity. Soutěž bohužel na konci večera opustil další finalista. Komu se velké pódium stalo osudným tentokrát? Pojďte si připomenout jeho nejsilnější momenty v soutěži.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Jako první nečekaně vypadla Aneta Horňáková. Smíšek celé SuperStar. Všemi oblíbená a vždy usměvavá Slovenka zazpívala ve třetím finále skvěle, ale měla smůlu, že si diváci vybrali někoho jiného.


Nečekaný konec Anety vnímala velmi intenzivně její největší kamarádka v soutěži Tereza Mašková, objímaly se spolu na pódiu hned po rozhodnutí, slzy tekly proudem, loučení bylo velmi emotivní.

Aneta Horňáková
Zdroj: TV Nova

 


Jako druhý se v soutěži měl rozloučit Petr Borkovec. V soutěži by tak zůstal jediný kluk. Porota však využila své právo a vytáhla divokou kartu. Do předposledního večera SuperStar 2018 tak nepůjdou čtyři, ale hned pět mladých zpěváků.

SuperStar - rozhodnutí 27. 5. 2018
Zdroj: TV Nova
 

V SuperStar 2018 už zbývá pouze pět soutěžících: Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková, Eliška Rusková, Petr Borkovec a Jakub Pružinský.

 

A poté? To už se pomalu a jistě půjde do finále...

 

Na všechna vystoupení finálové pětice se můžete těšit už příští neděli 3. června ve 20:25. Tři z nich postoupí do Superfinále.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TŘETÍ FINÁLE SUPERSTAR: Podívejte se na jednotlivá vystoupení!

PŘÍPRAVA JE TŘEBA! Katarína Knechtová ukázala, jak se chystá na přenos SuperStar

kuci

Diskuze

28.5. | 11:54 Kačuł-Kačulíís Głosová
0
Náhlasit nevhodný komentář
Všichni zpívají skvělé, ale nejslabším článkem se mi zdá Jakub a Eliška.