Aktualizováno 28.2. 2018 15:08

TOP MOMENTY Leoše Mareše v SuperStar: Podívejte se, jak řádil. Jeho vtípky vás odrovnají!

Zdroj: TV Nova

Ročníky SuperStar, které moderoval Leoš Mareš, byly doslova prošpikovány povedenými momentyí. Kdo by mohl zapomenout na jeho skvělé působení napříč třemi řadami hudební show. Jaký další okamžik by vám neměl uniknout?

V sobotu startuje další série světově neúspěšnější show SuperStar. Nebude chybět boj o titul, splnění snu nebo pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 Kč. A ani hvězdný moderátor Leoš Mareš, který pořad moderoval v letech 2006, 2009 a 2011. Jen se připojí o něco později, než jeho slovenská kolegyně Jasmina Alagič.

Leoš Mareš
Zdroj: TV Nova

„SuperStar je matka všech podobných soutěží. Naposledy jsem ji moderoval v roce 2011 a je mi ctí, že po sedmi letech opět zažiji jako moderátor atmosféru přímých přenosů s tolika talentovanými soutěžícími,” nechal se slyšet Leoš Mareš, který před pár dny vstoupil podruhé do svazku manželského. Diváci ho neuvidí hned při castinzích, ale až v dalších kolech, kdy začnou živé přenosy.

Vzpomínáte si s kým Leoš Mareš moderoval jednotlivé ročníky? To si můžete osvěžit ZDE!

Pokud vás zajímá víc, jak Leoš Mareš moderoval dřívější SuperStar, podívejte se na naši reportáž! A nezapomeňte sledovat příští díl v sobotu 3. března 2018 od 20:20 na TV Nova!Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.

Hlavní partneři

Avon