Aktualizováno 28.2. 2018 15:07

ANKETA: Kdo vás nejvíce zaujal v prvním díle SuperStar? HLASUJTE!

SuperStar 2018 - 1. díl - Top momenty
Zdroj: TV Nova

Kdo byl v prvním díle SuperStar nejlepší? Stydlivý Jakub, odhodlaný Martin, půvabná Tamila či drzý rapper? Který soutěžící vám přišel nejlepší? HLASUJTE.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Dokonalá vystoupení, nedokonalá vystoupení a životní příběhy, které show dávají ty správné grády. To byla sobotní SuperStar. Kdo vás z prvních "bojovníků" nejvíce zaujal?

SuperStar - 1. díl - 9
Zdroj: TV Nova


JAKUB PRUŽINSKÝ

Devatenáctiletý Jakub na casting přicestoval až z Považské Bystrice a ačkoli dorazil ve společnosti přátel, jednoho musel nechat doma, protože ten v zimě nikam cestovat nesmí. Jakubův nejlepší kamarád totiž je africký slimák Rufus, a protože Rufus byl v době castingu zazimovaný, držel svému majiteli tykadla alespoň na dálku z domova. Jak se před porotou ukázalo, Jakub trpí extrémní trémou, ze které mu musela pomoci až nová porotkyně Katarína Knechtová. Uklidnila ho a držela za ruku při druhé šanci.
SuperStar - 1. díl - 1
Zdroj: TV Nova

CHRISTIAN DERGOUNOV
Ani letos se SuperStar nevyhnuli soutěžící s příliš velkým sebevědomím. Slovenský rapper s ruskými kořeny Christian Dergounov porotcům pořádně zvedl tlak! Byl neodbytný a lehce agresivní. Svou vlastní tvorbou ale neohromil, ohromeni byli porotci spíš z jeho přidrzlosti. 
SuperStar - 1. díl - 10
Zdroj: TV Nova

TAMILA KHODJAEVA

Z valné většiny se o pozitivní ohromení poroty zaslouží dechberoucí pěvecký výkon. V případě šestadvacetileté Tamily z Uzbekistánu, to byl vzhled. Kvůli nejhezčí soutěžící z celé éry SuperStar, jak ji Palo Habera označil, se mužská část poroty nedokázala na zpěv ani soustředit. A všichni muži se snažili ukrást si Tamilinu pozornost jenom pro sebe. Avšak půvab ji k postupu nestačil.

SuperStar - 1. díl
Zdroj: TV Nova

MARTIN MÁSLO

Martin se od narození potýkal s těžkým osudem, když se narodil s rozštěpem patra třetího stupně. Už ve čtyřech měsících podstoupil svou první operaci úst a musel se znovu učit mluvit. I proto, že se nevzdal a se svými postiženími bojoval, tak se mohl postavit před porotu a zabojovat o svou šanci stát se novou SuperStar. A zatím se mu daří, postoupil do dalšího kola.
SuperStar - 1. díl - 2
Zdroj: TV Nova

MATĚJ BERÁNEK

Student ČVUT Matěj z Jihlavy sice dokáže naprogramovat roboty, ale zpěv mezi jeho silné stránky nepatří. Porotce přesto pobavil, Matěj i Ben při jeho ztvárnění písně What Does The Fox Say tancovali na porotcovském stole jak smyslů zbavení.
SuperStar - 1. díl
Zdroj: TV Nova

DENISA ČERMÁKOVÁ
Hudba pro Denisu vždy představovala únik před jejím zdravotním hendikepem. Od mala se totiž potýkala s koktavostí. Denisa byla touto vadou úplně paralyzovaná a nebyla schopná ze sebe dostat souvislou větu. Teprve až po nové úspěšné terapii nabyla sebevědomí, které vyústilo i v přihlášení se do SuperStar. Shodou náhod na castingu zazpívala píseň Kataríny Knechtové. A celé porotě svým výkonem protrhnula slzné váčky a zaslouženě postoupila.
Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 1
Zdroj: TV Nova


Nenechte si ujít další díl show SuperStar 2018 opět v sobotu od 20:20 na Nově.

Který z vybraných soutěžících se vám v 1. díle nejvíc líbil?

Hlasovalo 2830 lidí.Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.