Aktualizováno 17.3. 2018 22:10

SuperStar: Hasička v plavkách, Michal Šeps i vymyšlený jazyk jednoho ze soutěžících!

SuperStar 4. díl - už dnes bez záložky
Zdroj: TV Nova

Sobotní večer už počtvrté ovládnou ti, kteří v sobě nosí skrytý hudební talent. Na jaká vystoupení se ve čtvrtém díle SuperStar můžete těšit?

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Osmnáctiletá Terézia Ridzoňová neměla lehký život. Poté, co se její rodiče rozvedli, začala bojovat s přejídáním a nakonec i se zákeřnou anorexií. Teprve po dlouhých a náročných terapiích poznala, že si ničí své zdraví, a rozhodla se změnit život od základů. Přestěhovala se k tatínkovi, který ji přišel podpořit i do SuperStar. Tam si s sebou přinesla maskota, který připomíná bývalého soutěžícícho SuperStar Michala Šepse. Jak Tereza obstojí před přísnou porotou?

Terezia Ridzoňová - 6
Zdroj: TV Nova

Jednou ze soutěžících je i sedmadvacetiletá Kristína, která pracuje v hasičském záchranném sboru. Svoji práci bere jako poslání, nicméně její velkou touhou je uspět i ve světě showbyznysu. „Věřím tomu, že jsem v něčem jiná, specifická. Žiju hudbou a můžu přinést do hudební sféry nový vítr,“ prozradila. Na castingu v Praze pohledná hasička šokovala celou porotu – a to ještě ani nezačala zpívat! K přihlášce totiž přiložila svoji fotku, na které je jen v plavkách.

Dalším ze soutěžících je šestnáctiletý Josef z Českého Krumlova, který chodí do devátého ročníku základní školy, rád maluje a fotografuje. Právě Josef byl před porotou hodně nervózní. Navíc si vymyslel vlastní jazyk, který má do angličtiny hodně daleko. Po skončení jeho vystoupení porotě skutečně došla řeč...

Josef Kořínek
Zdroj: TV Nova

Kdo ze soutěžících postoupí, sledujte v SuperStar už v sobotu 17. 3. od 20:20 na TV Nova.


kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.