Aktualizováno 10.5. 2018 17:23

V 7. díle Coca-Cola Souboje coverů slavili Vojta D a Gabča. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Souboj coverů - busking - 8
Zdroj: TV Nova

V sedmém duelu soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Vojta s Gabčou a Mariana s Honzou, vyhrát tento duel však mohla jenom jedna dvojice! A líp si vedl bývalý člen The Infinity. Kdo podle vás měl vyhrát toto kolo?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Vojta Drahokoupil s Gabčou Heclovou a Mariana Prachařová s Honzou Nedvědem měli necelý týden na to, aby se společně naučili jeden song jako duet, plus jeden další, který si zazpívají už sólo. Volba zůstávala na nich.

Souboj coverů - busking - 5

Mariana si vybrala své milované Imagine Dragons a jejich debutový hit Radioactive. Ač hit, tak příběh písně vůbec není veselý. Je o tom, jak se frontman Dan Reynold vypořádává se slabostí, smutkem a depresemi. A navíc písnička není sama o sobě příliš duetová. Jako pojistku si proto vybrala svoji „platonickou lásku“ Justina Biebera a jeho úspěšný hit Sorry.
Souboj coverů - busking - 7

To naopak Vojta se držel ve výběru mimo mainstreamové vody. Vybral si písničku Not Alone od britského indie-popového uskupení McFly. A jako společný song si s Gabčou vybrali písničku Wouldn't Change a Thing od dua Joe Jonas a Demi Lovato.
Souboj coverů - busking - 1

Hlavním faktorem buskingu je samozřejmě finanční částka. To znamená, že se sečetly peníze, které vydělal Vojta a jeho tým a peníze, které vydělala Mariana a její tým. V tom s částkou 1002 korun zvítězila právě nejmladší dcera Davida Prachaře a Dany Batulkové. Dalším faktorem byl názor náhodných posluchačů a kolemjdoucích. Ti hlasovali nejvíce pro Vojtu D. Stav byl 1:1.
Souboj coverů - busking - 6

Remízu musela rozseknout Česko Slovenská SuperStar 2015 Emma Drobná. Po dlouhém váhání dala nakonec rozhodující bod Vojtovi. Ten tedy vyhrál velké finále. Teda alespoň si to všichni mysleli. O to větší překvapení všechny čekalo při návratu do studia.

TÝM VOJTA
Souboj coverů - busking - 4

TÝM MARIANA
Souboj coverů - busking - 3

Tohle kolo totiž nebylo finálové, jak se na první pohled mohlo zdát. Duel sice vyhrál Vojta, ale neprohrál vlastně nikdo. Mariana tedy v soutěži pokračuje dál. Ovšem zbytečné kolo to nebylo. Výherní dvojice buskingu postupuje do finále kompletní.
Souboj coverů - busking - 2

A co rozhodne o vítězi? Na to si musíte počkat do dalšího kola! Celý díl najdete 16. května na Nova Plus v 17:00.

Kdo si zasloužil vyhrát busking v centru Prahy?