Publikováno 17. 3. 2018

Lingvista Matěj, meditující Ben, spokojený Paľo a objektivní Katka. Kdo z poroty si vás ve 4. díle získal? HLASUJTE!

SuperStar 4. díl porota
Zdroj: TV Nova

O splnění pěveckého snu kromě soutěžících samotných rozhoduje v castingových kolech SuperStar čtveřice porotců. Kdo z nich si vás ve čtvrtém díle získal nejvíce?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Porotce Paľo Habera se ve čtvrtém díle nestačil divit tomu, jak talentovaní soutěžící se do letošního ročníku SuperStar přihlásli. I pomyslnému „katovi“ dokázaly tóny některých uchazečů o titul SuperStar 2018 vykouzlit úsměv na rtech.

SuperStar 2018 - porota - 6
Zdroj: TV Nova

Nejmladší z porotců, Ben Cristovao, byl tentokrát okouzlen i zklamán.  Když někdo rozčílí a zklame Bena, je už opravdu zle. Také jako první odhalil velkou trému u soutěžícího, který se zabývá meditací. Ben se ihned chopil slova a chtěl se tomuto druhu relaxace naučit. Tímto krokem soutěžícího zbavil nervozity, přivedl na jiné myšlenky a dopomohl mu k jeho životnímu výkonu.
SuperStar 2018 - porota - 7
Zdroj: TV Nova

Krásná Katarína Knechtová v tomto díle naštěstí nemusela uklidňovat žádného něšťastně zamilovaného soutěžícího, ale užívala si všechny pěvecké výkony plnými doušky. A to i v případech, kdy to nebylo na 100 %. Soutěžícího, který neuměl vůbec zpívat, se snažila přivést na jinou životní cestu a byla jednou z prvních, kteří mu velmi citlivým způsobem dokázali dát k výkonu objektivní zpětnou vazbu.
SuperStar 2018 - porota - 1
Zdroj: TV Nova

Matěj Ruppert v sobě opět našel lingvistického ducha a společně s jedním ze soutěžících, který je vystudovaný překladatel, vedl dokonalý dialog v němčině. Mimo to se Matěj opět představil v roli vynikajícího komika a společně s kolegyní Katarínou, která v porotě sedí hned vedle něho, bavili všechny na „place“.

SuperStar 2018 - porota - 8
Zdroj: TV Nova

 

Který z porotců vás ve 4. díle SuperStar nejvíce zaujal?

Hlasovalo 195 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.