Publikováno 12. 4. 2018

Ve třetím duelu Coca-Cola Souboje coverů zabodovala Kate Rezková. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Souboj coverů - 3. díl - anketa
Zdroj: TV Nova

Ve třetím díle soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Martin Složil a Kate Rezková, postoupit však mohl jenom jeden z nich! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál sympatickou zpěvačku a spisovatelku. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že byla lepší?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Dalšího Coca-Cola Souboje coverů se účastnili Robinson Martin a zpěvačka Kate Rezková. Oba zazpívali velice dobře – obzvláště Martin, který je v porovnání s ostatními spíše začátečník. „Teď nastává opět ta situace, jako po každém zpívání. A to je rozhodnutí naší porotkyně,“ připravil půdu pro ostřílenou Lindu Finkovou moderátor Marek Zeman.

Souboj coverů - 3. díl - 3
Zdroj: TV Nova

A jak probíhalo rozhodnutí třetího souboje? Linda si nejprve vzala na paškál Martina: „Zpíváte velice pohodářsky. Ve spodních polohách jste byl velice klidný,“ začala superlativy, ale našla i slova kritiky. „Jste dobrý týpek a zapamatovatelný, ale fakt zpívejte. A proč? Protože v těch výškách jste to nemohl udržet, což je škoda. Já osobně bych to zazpívala radši jemněji, “ zakončila jeho hodnocení.
Souboj coverů - Kate Rezková
Zdroj: TV Nova

Pak přišla na řadu Kate. „Pozor, ke konci v těch výškách vás to táhlo moc dolů,“ začala kriticky hodnotit, ale pak už měla pouze slova chvály. „Máte moc pěkné frázování a nikam neutíkáte. To je pro mě moc důležité a u této písničky to bylo esencí úspěchu,“ uzavřela celé hodnocení.

NA CELÝ 3. DÍL SOUBOJE COVERŮ SE PODÍVEJTE ZDE

I přes milé a konstruktivní hodnocení se Lindě víc zamlouvala Kate Rezková. Ta tedy postupuje do dalších kol. Pokud jste fandili Martinovi, nezoufejte, soutěž neopouští a bude tam do konce. A třeba si ještě zazpívá, kdo ví?
Souboj coverů - Martin Složil a Linda Finková
Zdroj: TV Nova

Co vás čeká příští týden? Další napínavý duel, tentokrát mezi Vojtou Drahokoupilem a Gabrielou Heclovou! Tak se nezapomeňte dívat, další díl Coca-Cola Souboje coverů už ve středu 18. 4. 2018 v 17:00 na Novaplus.cz!
 Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.