Publikováno 16. 4. 2018

VIDEO: Jak dlouho trvala velká láska dvou soupeřů v Coca-Cola Souboji coverů? Tohle zabolí!

Zdroj: TV Nova

Středeční díl Coca-Cola Souboje coverů bude hodně zajímavý! Postaví se v něm proti sobě Gabriela Heclová a Vojta Drahokoupil, které kromě talentu pojí také společná minulost. Ovlivní nervozita a staré city jejich výkony?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Již ve středu se na NovaPlus.cz objeví další díl pořadu Coca-Cola Souboj coverů, během něhož se rozhodne o tom, zda v dalších kolech bude soutěžit Grabriela Heclová, nebo Vojta Drahokoupil. Ti se proti sobě postaví vůbec poprvé pěvecky a boj to bude skutečně zajímavý. Heclová a Drahokoupil se spolu totiž znají spoustu let a mimo to, že jsou dobrými kamarády, spolu před lety dokonce chodili.

Souboj coverů - Gabriela Heclová
Zdroj: TV Nova

„Před čtyřmi lety jsme spolu chodili. Ale jen tři měsíce,“ zasmál se Vojta s tím, že šlo o jednu z jeho prvních lásek. A ačkoli se rozešli v dobrém, měl z tohoto setkání strach. „Měl jsem z toho velké obavy, protože Gabča je opravdu talentovaná a především všestranná,“ svěřil se dále s tím, že ho zpráva o tom, že bude v duelu právě s ní, lehce vykolejila.
 

I Gabriela byla z Vojty nervózní. „Vojta je těžký soupeř, je extrémně talentovaný a jeho hlasový rozsah je neuvěřitelný,“ přiznala. Ta do svého výkonu prý dala absolutní maximum.

Coca-Cola Souboj coverů
Zdroj: TV Nova

 

Diváci tedy budou svědky velmi vyrovnaného souboje, ve kterém nebude nouze o napětí a emoce. „Při rozhodování, kdo z nás byl lepší, jsem měl motýly v břiše a byl jsem nervózní, jak to dopadne,“ uzavřel Vojta a vzápětí dodal: „No však výsledek uvidíte již brzy sami!“

Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil
Zdroj: TV Nova

 

Nový díl Coca-Cola Souboje coverů bude online již od 17 hodin na videoportálu NovaPlus.cz, kde jsou k nalezení také předešlé díly, během nichž se proti sobě postavili například Jan Nedvěd s Adrianou Marií, Helena Navrátilová s Marianou Prachařovou nebo Kate Rezková s Martinem Složilem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.