Publikováno 10. 4. 2018

Martin Složil porovnává Robinsona s unikátním projektem Coca-Cola Souboj coverů. Promluvil o intrikách!

Zdroj: TV Nova

Martin Složil je miláčkem diváků ve druhé sérii Robinsonova ostrova. Když nebojuje o holé přežití na Filipínách, věnuje se hudbě. Nyní se účastní soutěže Coca-Cola Souboj coverů, kde na duel vyzve Kate Rezkovou!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Bojovník o titul druhého českého Robinsona Martin Složil přijal náročnou výzvu. Společně s dalšími výraznými tvářemi české internetové scény usiluje o vítězství v nové pěvecké soutěži Coca-Cola Souboj coverů, kterou diváci mohou sledovat na portálu Nova Plus.

Souboj coverů - Martin Složil
Zdroj: TV Nova

Na Robinsonově ostrově si všechny velmi rychle získal díky svému nadhledu a pozitivnímu myšlení. Je však něco, co v soutěži neukázal – hudební vlohy. „Zpěvu jsem se nikdy moc nevěnoval, ale naplňuje mě a baví mě,“ přiznává Martin. „Všichni krásně zpívají, já jsem oproti nim amatér,“ vyjadřuje trochu obavy. A co zazpívá? Můžete se těšit na jeho verzi hymny Coca-Coly Taste the Feeling.
Souboj coverů - 3. díl - 3
Zdroj: TV Nova

A jelikož je Coca-Cola Souboj coverů kompetitivní pořad, tak si našel čas i porovnat tento projekt s Robinsonovým ostrovem. „Robinson je náročnější, nemám moc rád soutěživé prostředí. Tady není žádné intrikaření a jsme skvělá parta,“ uzavírá.
Souboj coverů - Martin Složil
Zdroj: TV Nova

Jak to celé dopadne, můžete sledovat ve středu 11. dubna 2018 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!
 

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 217 lidí.
Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.