Publikováno 11. 4. 2018

Kate Rezková otevřeně: Co ji v Coca-Cola Souboji coverů nejvíce překvapilo? To je celkem ostuda...

Zdroj: TV Nova

Kate Rezkovou mohou diváci znát jako youtuberku, která natáčí videa o životě a lásce. S rostoucí základnou fanoušků se ale začala více věnovat natáčení motivačních klipů, ve kterých mladým lidem radí, jak si jít za svým snem a naučit se mít rád. A co zpěv?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Veřejnost ji zná především jako youtuberku, v poslední době se ale nejvíce věnuje zpěvu. Pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčí třiadvacetiletá Kateřina Rezková covery a nyní se rozhodla pustit také do vlastní tvorby. Poté, co dopsala a pokřtila svou knížku, se s kamarádem a kolegou Janem Nedvědem vrhla na nahrávání písně Rozlétám, která má být stejně jako její videa na YouTube motivací pro všechny, co si nevěří nebo nevědí, co se sebou.

Souboj coverů - Kate Rezková
Zdroj: TV Nova

„Jsem nervózní, ale je tu skvěla parta lidí,“ říká Kate. „S nabídkou jsem neváhala, sice nejsem soutěživý typ, ale moc se těším, jaké to bude,“ rozmýšlí nad nadcházejícím duelem s Robinsonem Martinem. Proti němu se bude snažit uspět s písní Like I´m Gonna Lose You od americké popové princezny Meghan Trainor
Souboj coverů - Kate Rezková
Zdroj: TV Nova

„Martin je velký sympaťák a snad si duel užijeme,“ sklonila poklonu svému sokovi. Slova chvály našla i pro porotkyni Lindu Finkovou. „Linda je velký profík. Sice jsem se jí původně bála, ale nakonec mi její přítomnost není překážkou. Naopak! Jsem ráda, že tady je,“ uzavírá.
Souboj coverů - Kate Rezková

Kate není jenom youtuberka, zpěvačka nebo spisovatelka. Je také skvělá kuchařka! To ukázala i v kulinářském pořadu Což takhle dát si, kde připravila sladké Tiramisu dle vlastního receptu, vidět jste ji mohli i v Nova Taxi.
 
Jak to celé dopadne, můžete sledovat ve středu 11. dubna 2018 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 217 lidí.
 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.