Publikováno 11. 3. 2018

Vážný Matěj, naštvaný Ben, dojatý Paľo a zaskočená Katka. Kdo z poroty si vás ve 3. díle získal? HLASUJTE!

SuperStar -3. díl - anketa porotci
Zdroj: TV Nova

O splnění pěveckého snu kromě soutěžících samotných rozhoduje v castingových dílech SuperStar čtveřice porotců. Kdo z nich si vás ve třetím díle získal nejvíce?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Porotce Paľo Habera ve třetím díle doslova roztál nad osudy některých soutěžících, jejichž život se odrazil i v jednotlivých vystoupeních a jejich vlastní tvorbě, které se i přes veškerá životní úskalí věnují. Soutěžící dokázali největšímu „katovi“, jak se nejzkušenějšímu porotci přezdívá, vykouzlit dokonce úsměv na rtech!

SuperStar 2018 - porota - 6
Zdroj: TV Nova

Nejmladší z porotců, Ben Cristovao, se tentokrát kvůli trémě a hodně nepochopitelnému výkonu jednoho ze soutěžících, se kterým se už kdysi dokonce osobně potkal, natolik rozčílil, že nechtěl věřit vlastním učím. Naštěstí to za chvíli už zase byl starý dobrý Ben, který jednotlivé účastníky castingů podpoří a podrží.
SuperStar 2018 - porota - 7
Zdroj: TV Nova

Na krásnou Katarínu Knechtovou to během třetího dílu „zkoušel“ jeden ze soutěžících, který dostal před nedávnem kopačky od své přítelkyně, pro kterou měl už koupený zásnubní prstýnek, což nakonec při jedné ze zpívaných písní málem obrečel. Útočiště našel v náruči porotkyně, která měla pro celou věc velké pochopení. Dalším milým rozptýlením bylo, když půvabná porotkyně přidala druhý hlas v autorské písni posledního soutěžícího a společně s ostatními kolegy si notovali nad chytlavou melodií.
SuperStar 2018 - porota - 1
Zdroj: TV Nova


Matěj Ruppert v sobě ve třetím díle upozadil velkého showmana a ukázal svou vážnější tvář. V několika málo případech ale neodolal a málem se zamiloval do přítomných soutěžících, které opět uchvacovaly spíše svou krásou než svými pěveckými výkony... SuperStar je především o zpěvu, to je to, oč tu běží!

SuperStar 2018 - porota - 8
Zdroj: TV Nova


Který z porotců vás ve 3. díle SuperStar nejvíce zaujal?

Hlasovalo 291 lidí.

kuci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.