Aktualizováno 16.5. 2018 12:38

SKVĚLÁ ZPRÁVA pro fanoušky SuperStar: Pro obrovský zájem bylo uvolněno dalších 150 lístků na finále! INFO ZDE

Vstupenky na SuperStar
Zdroj: TV Nova

Chcete se zúčastnit natáčení pořadu SuperStar 2018 a zažít atmosféru finálových kol naživo? Právě bylo uvolněno nových 150 lístků. Tak si pospěšte!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Chcete se účastnit natáčení SuperStar 2018? Zažít atmosféru přímého přenosu a poslechnout si své favority? Nyní máte jedinečnou možnost! Je to opravdu jednoduché, stačí se zaregistrovat pomocí webového formuláře a čekat, jak to dopadne. V případě volné kapacity obdržíte na zadaný email další informace k potvrzení účasti.

Porotci anketa 10. díl
Zdroj: TV Nova

Vybrat si můžete z několika termínů a zvolit si můžete i počet vstupenek. Neváhejte, vezměte s sebou své kamarády, sourozence i rodiče a přijďte si užít jedinečnou atmosféru SuperStar 2018!

 


Sledujte druhé finále SuperStar 20. května ve 20:25 na TV Nova.

 

 

kuci

Diskuze

7.5. | 13:30 svarcovaerika0123
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Včera jsem se na to chvíli dívala, ale hnus. Takový stupidní pořad, jak to může někoho bavil. Jsme v Čechách, ale česky nezpívá nikdo. Proč se pořád všichni schovávají za angličtinu? Proč nejsou aspoň tři kola jen s českými nebo slovenskými písničkami? Vlezte američanům do prrdele.
6.5. | 23:23 katynkave
13
Náhlasit nevhodný komentář
V okamžiku kdy Leoš informoval o vstupenkách na SuperStar, již byly všechny obsazené. Nechápu proč se o nich zmiňoval, když je to již dávno obsazené rodinami a kamarády soutěžících. Což je logické. Přiznejme si, 1000 míst je jak nic. Trochu trapné!

Hlavní partneři

Avon