FOTO: Mariana Prachařová podlehla aktuálnímu trendu. S novou image jí to neuvěřitelně sekne!

Mariana Prachařová
Zdroj: facebook

Neuplyne snad ani měsíc, aby krásná zpěvačka Mariana Prachařová nepřekvapila novým trendem. Ačkoli se pořád drží zkrátka, stále dokazuje, že i přesto umí kouzlit. Naposledy vyzkoušela růžovou barvu, a zařadila se tak po bok celebrit, které neodolaly žhavému pastelovému trendu!

Dávno neplatí, že růžové vlasy nosí mezi slavnými ženami jenom zpěvačka Pink. Ta si naopak dává od této výrazné barvy pauzu a přenechává ji jiným. Jednou z posledních, které růžové barvě podlehly, je topmodelka Cara Delevingne. V českém showbusinessu si tuto barvu užívá vítězka SuperStar Tereza Mašková a nyní také zpěvačka Mariana Prachařová.

Mariana Prachařová a její růžové vlasy - 8
Zdroj: Lukáš Matoušek

A právě Mariana Prachařová za poslední půl rok pořádně změnila image. Vlasy skoro do pasu ostříhala na mikádo, a tak se není čemu divit, že mnozí upozorňují na to, jak moc je podobná své mamince, herečce Daně Batulkové. U mikáda to ale nezůstalo. Mariana se rozhodla trochu zaexperimentovat a odhodlala se k nejaktuálnějšímu trendu – růžové barvě.
Mariana Prachařová a její růžové vlasy - 2
Zdroj: Instagram

Jenže s touto barvou, která je zároveň symbolem ženskosti a nežnosti, přicházejí jisté útrapy. Barva se strašně rychle vymývá. Naštěstí i to Mariana podchytila a vypadá stále dokonale. Podívejte se v naší galerii!
111

GALERIE: Zpěvačka Mariana Prachařová podlehla aktuálnímu trendu. Podívejte se, jak jí to sluší!

Zdroj: Instagram

Mariana Prachařová a její růžové vlasy - 11

Hodnocení:


A jak jste na tom s barevnými experimenty vy? Je nějaký účes, za který se stydíte? Například Mariana sama přiznala, že jejím nejhorším hříchem byla černá ofina a k tomu blond vlasy. Doufáme, že brzy zveřejní i tuto fotku!
Mariana Prachařová a její růžové vlasy - 3
Zdroj: Instagram

Nezapomeňte si připomenout zatím poslední singl Mariany Prachařové ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Maci