GRATULUJEME: Ewa Farna se stala matkou! Její syn se jmenuje jako mytický král

Aktualizováno 06.07.2019

Ewa Farna - 3
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a bývala porotkyně show Česko Slovensko hledá SuperStar Ewa Farna se stala matkou a na Instagramu se pochlubila fotkou miminka. Populární zpěvačka na svět přivedla syna, jehož narození několik dní tajila.

Farna se o své štěstí podělila se svými příznivci na instagramu v české i polské verzi. „Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování toho křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu,“ napsala s tím, že syna pojmenovala Artur neboli Artuš.

Zdroj: Instagram

Jsme zdraví a šťastní,“ dodala novopečená maminka, jejíž porod očekávali fanoušci již několik dní. Ještě ve středu Farna zveřejnila snímek svého velkého těhotenského bříška. To už ale byla dávno maminkou.
Zdroj: Instagram

Farna připojila i úžasný snímek! Její sociální sítě okamžitě zaplavily tisíce „lajků“ od fanoušků i stovky gratulací. Ewa si první dny po narození syna užívala jen se svou rodinou a manželem Martinem Chobotem, se kterým je čeká nejhezčí období života.
Zdroj: Profimedia

Těhotná Ewa naposledy vystupovala na první části svého turné Málo se známe, další koncerty má oznámené až na podzim, respektive na pódia se má vracet již od října.

Novopečené mamince gratulujeme!
 

Maci

SUPERSTAR 2018: Nejen skvělé pěvecké výkony, ale také pomoc potřebným! Připomeňte si nejsilnější momenty