Mariana Prachařová natvrdo: Jsem trémistka, ale nechci být srab! Teď má jedinečnou šanci ukázat se

Zdroj: TV Nova

V její rodině je hereckou múzou políbený snad každý. Máma Dana Batulková, táta David Prachař i bratr Jakub. I ona měla pocit, že by mohla být herečkou, ale zjistila, že je jí blíž muzika. Má na to být zpěvačkou? Posuďte sami!

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Mariana sice pochází z herecké rodiny, jejím otcem je David Prachař a maminkou Dana Batulková, ale vydala se na dráhu zpěvačky. „Jaká malá jsem se věnovala herectví, ale teď se spíše věnuji zpěvu, který mě hodně baví,“ prozradila pohledná blondýnka.

Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Na podzim se rozhodla vyrazit na cestu po Americe, kde si chtěla srovnat myšlenky a najít správný směr svého života. Po dvou měsících se vrátila zpátky domů jako jiný člověk. Nyní se rozhodla, že chce všem ukázat svůj hudební talent a bude se účastnit soutěže Coca-Cola Souboj coverů. „Těším se hodně, ale zároveň se hrozně bojím,“ přiznává.
Mariana Prachařová
Zdroj: Oficiální zdroj

Jsem hrozná trémistka, ale nechci být srab!“ doplnila vlivná instagramová influencerka, kterou na jejím profilu sleduje téměř 80 tisíc fanoušků. „Neřeším, jak to vypadá. Je to spíš můj osobní deník. Chci, aby se lidi podívali a věděli, kdo jsem. A to bez pozlátek. Lidi se o mně dozvědí víc, kdo ve skutečnosti jsem, bez toho aby mi to tam ladilo, “ uzavírá.
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

V prvním duelu narazí na fashion youtuberku Helenu Navrátilovou! Jak jejich vzájemný duel dopadne? To zjistíte už ve středu 28. března 2018 na Nova Plus.

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 577 lidí.Maci