Které vystoupení z prvního dílu SuperStar vás nejvíce zaujalo? Podívejte se na ně znovu a HLASUJTE!

Aktualizováno 28.2. 2018 14:52
SuperStar 1. díl zpěv
Zdroj: Nova.cz

První díl letošní SuperStar slavil velký úspěch. Zaslouženě. Objevilo se v něm hned několik výrazných soutěžících, na jejichž vystoupení se nedá jen tak zapomenout. Připomeňte si je a hlasujte, které bylo nejlepší!

 

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 Jako první se před obávanou porotou objevila růžovovlasá Tereza, jejíž vzhled dokonce pochválil i Matěj Ruppert. K neobvyklé barvě vlasů přišla Tereza omylem. V drogerii sáhla do špatného regálu a místo blond barvy si koupila růžovou. Jak se vám v jejím podání líbila píseň Mercy?


Jaroslav je pořádný chlap, který má hlas jako zvon. Zpívá si i při své práci v laboratoři, kde každý den přichází do styku s infekčními nemocemi. Jaroslav se toho nebál a místo mainstreamových skladeb zapěl song od Karla Duchoně.

 

Další ze soutěžících je už svým jménem předurčen k tomu, aby mu ženy padaly k nohám. Když se spojí krásný vzhled, neodolatelná barva hlasu a kytara, není divu, že se všem začnou podlamovat kolena. Čtyřiadvacetiletému Kristiánovi neodolala ani porotkyně Katarína Knechtová. Jak zaujal vás?


Dvě ze soutěžících se dokonce přihlásily společně a jsou spolužačkami z pražské hudební konzervatoře. Eliška dokonce se studiu uplatnila své dovednosti z karate a „sundala“ porotce Bena Cristovaa. Volbou interpreta zas potěšila Matěje Rupperta.


Eliščina spolužačka Mária dokonce zpívá ve školní kapele Tři barvy a prosadila se i jako vokalistka Daniela Hůlky. Porotu uchvátila vzhledem, ale i zpěvem a postoupila, stejně jako její kamarádka Eliška. Jak dívky zaujaly vás?


 

Čtyřiadvacetiletá Míša z Brna pochází z muzikantské rodiny a není divu, že nemá k pěvecké profesi vůbec daleko. Pracuje jako herečka v divadle, de současně učí malé děti a k tomu pravidelně moderuje v rádiu. Jak se vám líbilo její podání legendární kapely Beatles?
 

Jednadvacetiletý Matěj studuje na ČVUT velmi netradiční obor, ve kterém se zabývá kybernetikou. Jako zjevení působil i ve studiu, když se nebál a s velkou dávkou energie vystřihl song skupiny Ylvis. Následně došlo i na Karla Gotta. Zaujal Matějův výkon i vás?
 

Filip se poroty trošku obával a bylo evidentní, že je hodně nervózní. I když se ho porota snažila rozptýlit, po zjištění, že má Filip v repertoáru jen písně, ve kterých zpívá falzetem, mu své ano nedala.

 

ANKETA: Které vystoupení z prvního dílu SuperStar vás nejvíce zaujalo?

Hlasovalo 1211 lidí.

Další díl SuperStar sledujte už v sobotu 3. března ve 20:20 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kuci