SuperStar

Česko hledá SuperStar slaví výročí. Pamatujete si soutěžící první řady?

SuperStar 2004
Zdroj: VOYO.cz
SuperStar 2004

Přesně před patnácti lety skončila první řada soutěže Česko hledá SuperStar. Finálový večer patřil dvěma dívkám a začal společným duetem. Historicky první vítězkou se tu noc stala Aneta Langerová, které svůj hlas poslalo 79 procent diváků.

První ročník soutěže vyhrála Aneta Langerová, která na castingu působila plachým dojmem. Porotu ale okouzlila svým hlasem. První píseň, kterou zazpívala, byl hit Killing Me Softly. Po soutěži vydala hned několik desek a vyhrála Českého slavíka. Hudbě se věnuje dodnes.

Aneta Langerová - 4
Zdroj: facebook.com

V pořadí druhá skončila Šárka Vaňková. Po soutěži se věnovala hlavně muzikálům. I když vydala celkově dvě desky, dlouho v šoubyznysu nezůstala. S přítelem se odstěhovala na Slovensko, kde pracuje v kosmetické firmě jako manažerka obchodu.

Setkání finalistů první řady SuperStar - 3
Zdroj: Instagram, sarka_vankova_singer


V předposledním kole vypadl Sámer Issa Ten se ihned začlenil do světa showbyznysu, vydal dvě desky a plnil přední stránky bulvárních novin. Kromě pěvecké kariéry se věnoval i tanci a modelingu.

Sámer Issa - 5
Zdroj: Profimedia


Ačkoli o něm není mnoho slyšet, zpěvu se věnuje dál. Řeč je o Tomáši Savkovi. Celkově vydal dvě desky Já si tě najdu a Neslibuju modrý z nebe. Jeho fanoušci ho můžou vidět nejen na koncertech, ale i v muzikálech. Minulý rok také oslavil příchod prvního potomka.

Tomáš Savka svatba - 1
Zdroj: Facebook official


Martina Balogová se do povědomí lidí zapsala hlavně společným duetem s Karlem Gottem, pěvecky se ale dál moc neprosadila. Rok po skončení soutěže vydala desku I Am Not From Here. Následně se odstěhovala do Německa, kde se živila jako pokojská. Ke zpěvu se vracela pouze sporadicky. Příležitostně vystupovala se svým velkým kamarádem Sámerem Issou.

Martina Balogová - 2
Zdroj: Profimedia


Pardubický rodák Julián Záhorovský okouzlil nejednu dívku a v soutěži skončil na šestém místě. Místo pěvecké kariéry začal studovat a v roce 2011 dokončil magisterský obor Sociální a mediální komunikace. Našel si místo jako tiskový mluvčí a později se uplatni coby specialista pro sociální sítě. Nyní se znovu začíná věnovat hudbě. Je frontmanem kapely Sabrage.

Setkání finalistů první řady SuperStar - 1
Zdroj: Instagram, sarka_vankova_singer


To Stanislav Dolínek se zpěvu vůbec nevěnuje. V průběhu soutěže si ho lidé zapamatovali, jako toho s kloboukem. Dnes se živí jako pojišťovací agent.

 

Setkání finalistů první řady SuperStar - 4
Zdroj: Instagram, sarka_vankova_singer


Petra Páchová, jež nikdo neoslovil jinak než Zlatuško, se po vypadnutí zcela stáhla z veřejného života a jako jediná z první řady nevydala žádné album. Věnuje se totiž módě.

Setkání finalistů první řady SuperStar - 2
Zdroj: Instagram, sarka_vankova_singer Petra Páchová (třetí zleva)


Ten, který je podobný Bon Jovimu. Tak se v době jeho největší slávy mluvilo o Petru Poláčkovi. Vydal dvě desky a účinkoval v muzikálech Kleopatra, Děti ráje a Tři mušketýři. Začátkem tohoto roku mu manželka Kateřina porodila syna.

SuperStar - Petr Poláček
Zdroj: Instagram


Veronika Zaňková vypadla z finálové desítky řady jako první. Vydala dvě desky Zpátky na Zem a Kapky v moři. Momentálně pomáhá manželovi s podnikání a společně vychovávají tři děti.

Veronika Zaňková
Zdroj: Profimedia

TV Nova