Co dnes dělá bývalá hvězda SuperStar Michal Šeps? Chodí se sestřičkou z Ordinace! VIDEO

Určitě si pamatujete na reggae krále Michala Šepse, který se účastnil druhé řady SuperStar. Od té doby uplynulo již osm let a po Michalovi jako by se slehla zem. Co se stalo se slibnou hvězdou a kdo Michala ulovil tentokrát?

Nadějný český reggae zpěvák před lety zmizel jako pára nad hrncem. Přitom v dobách jeho největší slávy patřil mezi idoly náctiůetých dívek a každá se chtěla vyfotit s českým Bobem Marleym. Jeho slibně našlápnutá kariéra ale netrvala dlouho. Michal pomalu a jistě mizel z české hudební scény a dnes musí lidé pátrat v paměti, když slyší jeho jméno. Zpěvák o sobě a soukromí dlouhou dobu nedával vědět ani na sociálních sítích. Jednou za čas se objevila informace o plánovaném koncertu, ale jinak jako by zmizel z povrchu zemského.

Michal Šeps s přítelkyní
Zdroj: Instagram

Od jeho působení v soutěži se jeho život  v mnohém změnil a sám říká, že dospěl jak mentálně, tak hlavně fyzicky. Z hubeného hocha s krátkými vlasy se stal pořádný chlap s dlouhými dredy, bradkou a snad ještě větší láskou k roots reggae. Počet fanoušků se mu sice snížil, i přesto však Michal vypadá šťastný, za což může možná i jeho půvabná přítelkyně. „Jsem nejšťastnější. Mám naprosto úžasnou ženu. Děkuji moc za tebe!“ Přesně tato slova zpěvák nedávno zveřejnil u fotografie se svou přítelkyní Lenkou. Kdo že je jeho vyvolená? Hrála mimo jiné sestřičku v Ordinaci v růžové zahradě 2 a stála u smrti Andrey Hanákové.

Nova.cz