Dokonalá změna image: Z Mariany Prachařové je sexy femme fatale! FOTO

Mariana Prachařová hvězdou pěvecké show Coca-Cola Souboj coverů! - 5
Zdroj: TV Nova

Marianu Prachařovou mohou diváci televize Nova znát nejen jako dceru Dany Batulkové a herečku z Ulice, ale také jako účastnici Souboje coverů. Co dělá teď?

Mariana Prachařová se stala modelkou! Nafotila totiž kolekci účesů pro svého kadeřníka. „S Honzou Kořínkem spolupracuji už přes rok a takhle jsme naše výročí oslavili. Musím ale přiznat, že práce modelky je opravdu hodně náročná a myslím, že bych to asi dělat nemohla,“ říká Mariana, která je kopií maminky Dany Batulkové. „O tom, že jsme si hodně podobné slýchám často, ale já jsem za to ráda. Máme s mamkou krásný vztah. Ostatně i v účesech od Honzy Kořínka se to nezapře. Já sama tam mamku vidím,“ směje se Prachařová.

Mariana Prachařová
Zdroj: Honza Kořínek

Focení pro ni bylo hodně náročné –  trvalo celý den a navíc jí Honza Kořínek na hlavě vytvořil hned několik looků. „Měla jsem snad úplně všechno. Mokrý vzhled, vlny i rovné vlasy. Ve všem jsem se cítila dobře. Bylo to určitě i tím, že jsem nechala pracovat profesionály a nezasahovala jim do toho. Z výsledku jsem opravdu nadšená,“ pochvaluje si usměvavá zpěvačka.

19

GALERIE: Mariana Prachařová

Zdroj: Honza Kořínek

Mariana Prachařová - 4

Hodnocení:

Jaro pro ni bude ve znamení práce. Do světa totiž bude pouštět svůj nový song, který nazpívala v češtině. „Pracovala jsem na tom dlouho. Těším se, až ho budu moci představit a jsem zvědavá na reakce. Doufám, že se nám povede natočit i videoklip,“ říká sympatická blondýnka.

 

Nova.cz