Adriana Marie vs. Jan Nedvěd: V druhém díle Coca-Cola Souboje coverů zazní nejčastěji přezpívavaný song!

Souboj coverů - druhý duel - 1
Zdroj: TV Nova

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca-Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Ve druhém kole se proti sobě postaví Adriana a Petr, postoupit však může jenom jeden! Kdo se vám líbí víc?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

I v druhém díle bude zpěv hodnotit porotkyně Linda Finková, kterou si můžete pamatovat například jako hudební koučku ze zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Na úvod před ní předstoupili Mariana Prachařová a Helena Navrátilová. Ve vyrovnaném duelu nakonec zvítězila dcera Davida Prachaře a Dany Batulkové. Jako další bude hodnotit Adrianu Marii a Jana Nedvěda.

Jak dopadné druhý duel Souboje coverů?
Zdroj: TV Nova

Mladá talentovaná Adriana Marie je pro Honzu rozhodně velká konkurence. Už jen proto, že se zpěvu věnuje odmala, i když ne profesionálně. Začínala například ve sboru Bambini di Praga a nedávno založila vlastní dívčí kapelu Infinity. Před pár dny dokonce vydala videoklip k prvnímu singlu, který dává vzpomenout na mega úspěšný hit od Beyoncé Single Ladies! Mimo hudby se jedná i o začínající umělkyni, která ráda kreslí a maluje. V soutěži se můžete těšit na její cover Dua Lipa - New Rules.
Souboj coverů - druhý duel - Adriana Marie
Zdroj: TV Nova

Proti ní nastoupí jmenovec slavného folkového písničkáře a skladatele Jan Nedvěd. Zpěvu se věnuje v plném rozsahu a kromě toho, že pracuje na vlastní tvorbě, také skládá texty i hudbu jiným interpretům. Mezi jeho nejúspěšnější skladby patří píseň Ztracená, kterou napsal pro youtuberku Shopaholic Nicol. Honza je kromě toho výborným řečníkem, jelikož natáčí vlastní pořad. Honza se pokusí pro diváky zazpívat song Hallelujah. Jedna se o jeden z nejčastěji coverovaných songů, který je ovšem velmi obtížný. Pomůže mu, nebo mu naopak zlomí vaz?
Souboj coverů - druhý duel - Jan Nedvěd
Zdroj: TV Nova

Jak to celé dopadne, můžete sledovat ve středu 4. dubna 2018 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 137 lidí.

 


Maci