FAMÓZNÍ START NOVÉ SHOW: Mariana Prachařová vs. Helena Navrátilová! Už se ví, jaké písně zazpívají

První souboj - Mariana Prachařová vs. Helena Navrátilová
Zdroj: TV Nova

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Na úvod se proti sobě postaví Mariana a Heluš, postoupit však může jenom jedna! Kdo má vaše sympatie?

V prvních dílech bude zpěv hodnotit porotkyně Linda Finková, kterou si můžete pamatovat například jako hudební koučku ze zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Na úvod před ní předstoupí Mariana Prachařová a Helena Navrátilová.

Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Mariana Prachařová sice pochází z herecké rodiny, jejím otcem je David Prachař a maminkou Dana Batulková, ale vydala se na dráhu zpěvačky. Ovšem televizním obrazovkám se také nevyhnula. Svou první filmovou roli získala již v deseti letech v televizním filmu Poklad na sovím hrádku. Divácky známější se stala až se seriály Comeback nebo Ulice. Zpívat bude cover od Rihanny – Diamonds. Sama říká, že je to srdcovka. Jedná se zároveň o první cover, který natočila a kterým si je jistá.
Helena Navrátilová
Zdroj: TV Nova

Proti ní nastoupí lifestyle youtuberka Helena Navrátilová. Odmala zpívá a několik jejich coverů naleznete i na jejím YouTube profilu Hell Navrátilová, mezi nimiž se vyjímá především její předělávka skladby Starving. Zpívala ve sboru a chodila i na zpěv. Díky své píli a talentu jezdí tour s ATMO music. V souboji coverů se předvede se songem Dancing On My Own od britského interpreta Caluma Scotta.

Jak to celé dopadne máte možnost sledovat od středy 28. března 2018 na portálu Nova Plus. Tak buďte u toho!

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 577 lidí.


Maci