Finálový díl Souboje coverů: Jak bude dramatické rozhodnutí probíhat? ODHALENO!

Coca-Cola Souboj coverů - Mariana Prachařová trpí vážnou fobii
Zdroj: TV Nova

Zpěvačka Mariana Prachařová čelila nepříjemné situaci. V průběhu natáčení pořadu Coca-Cola Souboj coverů, kde je jednou ze soutěžících, musela nečekaně zazpívat na Malé Straně před turisty a náhodnými kolemjdoucími, od kterých poté za své vystoupení vybírala peníze. Stejný úkol čekal i Vojtu Drahokoupila. Jak si s výzvou poradili?

Pořad Coca-Cola Souboj coverů se blíží svému konci. A začíná to být opravdu zajímavé. V sedmém díle se proti sobě postavili Mariana Prachařová a Vojta Drahokoupil, kteří byli nečekaně odvezeni ze studia na Malou Stranu, kde museli před náhodnými kolemjdoucími zazpívat píseň dle vlastního výběru a následně duet s libovolným interpretem Coca-Cola Souboje coverů.


A zatímco Vojtěch si vybral Gabrielu Heclovou, Mariana vsadila na svého kolegu z labelu Mad Baker Music Jana Nedvěda. Oba interpreti do svého vystoupení dali maximum, jeden byl však o kousek lepší.


Přestože se Mariana opravdu snažila lidi přesvědčit a chodila kolem nich s kloboukem, aby vybrala co největší finanční obnos, úspěch sklidil Vojta.


Na celé díly Coca-Cola Souboje coverů se podívejte ZDE


Soutěž tím však nekončí. Absolutní finále interprety teprve čeká. A co víc, do hry se dokonce vrací Gabriela, která pomohla Vojtovi k vítězství.


Na finálový díl se tedy můžete těšit již tuto středu, kdy budou interpreti postaveni před absolutně nejtěžší zkoušku soutěže. Co je čeká se dozvíte již ve středu v podvečer na NovaPlus.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VSTŘÍC SLÁVĚ V SHOWBYZNYSU: Moderátorský zajíc Marek Zeman ovládl Souboj coverů i SuperStar!

V 7. díle Coca-Cola Souboje coverů slavili Vojta D a Gabča. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!