Youtuberka Hell Navrátilová v Coca-Cola Souboji coverů: Co si myslí o haterech a jak hodnotí svou konkurentku?

Zdroj: TV Nova

Youtuberka Hell Navrátilová točí teprve čtyři roky, ale už získala přes 100 tisíc odběratelů. Najdete u ní tutoriály, cover videa nebo nápady na zajímavé vychytávky. Čím si své fanoušky tak získala? Podívejte se na rozhovor!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Helena Navrátilová zpívá už odmala a několik jejích coverů naleznete i na jejím YouTube profilu Hell Navrátilová. Vyjímá se mezi nimi především její předělávka skladby Starving. Zpívat však bude Dancing On My Own od finalisty britského Talentu roku 2015 Caluma Scotta: „Pomalá písnička, v originálu je s piánem, moc se mi líbí.“

Helena Navrátilová
Zdroj: TV Nova


Své první video natočila Hell v lednu roku 2014, inspirovala se u zahraničních youtuberek Megan a Liz. „Dělám hlavně YouTube, kde mám přes 110 tisíc odběratelů. Ale mezi mé denní rutiny patří i instagram,“ přiznává. Jedním dechem však dodává, že velký počet fanoušků přináší také velký počet nepřejících lidí. „Mám spoustu haterů, ale 90% mých fanoušků mě akceptuje. Píší mi, že jsem pro ně vzor!

Souboj coverů - Helena Navrátilová
Zdroj: TV Nova


Právě díky svým odběratelům se rozhodla dělat předělávky známých písníček, a proto také přijala nabídku k účasti v hudební soutěži Coca-Cola Souboj coverů. „Moc se na to těším, sice mám obrovskou konkurentku hnedka v prvním duelu, ale i tak to bude skvělý,“ vyjádřila lehké obavy z Mariany Prachařové.

Helena Navrátilová
Zdroj: TV Nova


Jak jejich vzájemný duel dopadne? To zjistíte už ve středu 28. března 2018 v 17:00 na Nova Plus.

Kdo má větší šanci postoupit do dalších kol?

Hlasovalo 577 lidí.


 

Maci