HVĚZDY SUPERSTAR udělaly životní kauf: Dostaly nabídku, která se nikdy neodmítá!

Zdroj: TV Nova

Talent, nebo jen dobrý marketing? Hvězda moderátorky s bosenskými kořeny vystřelila do závratných výšek neuvěřitelnou rychlostí. Jasmina Alagič získala pracovní nabídku, která se ani v Čechách jen tak neodmítá! Jejím kolegou bude další ex-SuperStarista Miro Šmajda.

Jasmina Alagič se v České republice proslavila díky moderování pěvecké soutěže SuperStar a vzápětí vztahem s rapperem Rytmusem, který ještě donedávna chodil se zpěvačkou Darou Rolins. Krásná Alagič uhranula nejen Rytmuse, ale evidentně i spoustu dalších.

Jasmina Alagič - 2
Zdroj: Profimedia / instagram

Dnes už každý dobře ví, že Jasmina začínala jako modelka, a tak její moderátorské schopnosti mnohé příjemně překvapily. Jasmina totiž nikdy předtím žádnou podobnou show neuváděla, a tak měla z premiéry oprávněné obavy. Naštěstí však zbytečně. Mnoho lidí a zvláště mužů totiž obdivuje její až nadpozemskou krásu.
Jasmina Alagič - 9
Zdroj: Profimedia / instagram

Nyní se Jasmina už brzy objeví v divácky velmi oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas! Pokud jste ale zmatení z toho, že tahle exotická kráska nebyla v ani jednom našem odhalení, pak máte pravdu. Jasmina totiž vystoupí ve slovenské verzi oblíbené show, kde se objeví například vedle finalisty SuperStar 2009 Mira Šmajdy.
Miro Šmajda ze SuperStar - 29
Zdroj: Facebook.com/Miro Smajda Miro Šmajda ze SuperStar

A kdo by si nepamatoval na Mira Šmajdu, který měl na pódiu v SuperStar tolik energie, že se probojoval až do samotného finále, a to s Martinem Chodúrem. Od té doby ale uplynulo už několik let. V SuperStar se proslavil jako rocker, nebo snad dokonce metalista a měl dlouhé vlasy, přes které mu mnohdy nebylo vidět ani do obličeje. Jenže tyto časy jsou už dávno pryč! Miro odhodil bujnou kštici a je z něj pořádný hezoun!
Miro Šmajda ze SuperStar - 5
Zdroj: Facebook.com/Miro Smajda Miro Šmajda ze SuperStar

Jak se asi Jasmině a Mirovi bude dařit ve slovenské verzi Tvoji tváře?
Maci