IMAGE BY AVON: Tipy a triky ze zákulisí, jak oslnit svým vzhledem okolí!

Nemusíte před zrcadlem trávit dlouhé hodiny, aby vaše líčení bylo dokonalé. V novém pořadu Image by Avon vám ukážeme, jak během chvilky vykouzlit ten nejlepší look!!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Znáte to, ačkoli se líčíte každý den, takže byste v tom měla být přebornicí, něco se vám však stále nezdá. Pokud se chcete naučit, jak se namalovat co nejkrásněji, jste tu správně! Experti z firmy AVON vám poradí, jak si nalíčit správně oči, aby se zvýraznily, jak sjednotit tón pleti a jak zvýraznit ústa a obočí. Konečně budete vypadat nádherně a přirozeně!

AvonSS
Zdroj: oficiální zdroj

Nesprávná barva make-upu, který je navíc špatně rozetřený, moc tvářenky nebo nevhodně použité černé oční linky. Vizážisti se shodují, že právě to jsou nejčastější chyby, které ženy dělají při líčení. Z nejistoty a omylů se vás pokusí vyvést profesionální maskéři z AVONU v čele s Pavlem Bauerem.
17

GALERIE: Jak se líčí SuperStar

Zdroj: oficiální zdroj

AvonSS

Hodnocení:


Naučíte se jednotlivé kroky správného líčení tak, jak je doporučují profesionální vizážistky a vizážisti. Správně se nalíčit ovšem není zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. V zahraničí, kde je silná divadelní a filmová tradice, existují dokonce i vysoké umělecké školy zaměřené na líčení! Vy ale žádnou školu nepotřebujete, bohatě bude stačit sledovat nový pořad Image by Avon!Díly nového pořadu Image by Avon můžete sledovat každý pátek na stránkách
SuperStar!


 Maci