ZVLÁDNOU TO? Marianu Prachařovou a Kate Rezkovou čeká největší výzva jejich života!

Souboj coverů - 6. díl - 1
Zdroj: TV Nova

Soutěžící Coca-Cola Souboje coverů opět opustí komfort nahrávacího studia a vydají se ven. Konkrétně do rádia! Vy už víte, co Marianu a Kate čeká, ale ony o pořádné výzvě nemají ani nejmenší tušení. Dozvědí se o tom jen pár vteřin před tím, než se zapnou kamery...

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Diváci Coca-Cola Souboje coverů už znají všechny postupující – Marianu Prachařovou, Adrianu Marii a Kate Rezkovou. Jako poslední dámské osazenstvo doplnil jediný kluk, a to zpěvák Vojtěch Drahokoupil.

Souboj coverů - 5. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Semifinálová čtyřka je tedy jasná, ale co bude dál? Do porotcovského křesla už neusedne Linda Finková, tentokrát budou opět hodnotit jiní. Konkrétně moderátoři odpolední show rádia Evropa 2 Nasty, Koko a Tomáš Zástěra. Ti už v minulém díle měli tu čest slyšet a podpořit Vojtěcha Drahokoupila a Adrianu Marii, kteří se verdikt ještě nedozvěděli.
Souboj coverů - 5. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Takže diváci mají tu výhodu, že vědí, co čeká druhou semifinálovou dvojici. Jenže holky si pořád myslí, že jedou někam na hory. O to je čeká větší šok. A co zazpívají? Spisovatelka a youtuberka Kate Rezková vsadila, podobně jako Adriana a Vojta, na Bruna Marse a jeho zamilovaný song Granade.
Mariana Prachařová
Zdroj: TV Nova

Zpěvačka a herečka Mariana Prachařová si ze seznamu vybrala jeden z největšího hitu loňského roku Shape of You od Eda Sheerana. Písnička je o lásce, jak si s ní Mariana poradí? Před pár dny vydala dokonce podobný song Ghost in the Club!
Souboj coverů - Kate Rezková
Zdroj: TV Nova

Dokáží se Mariana a Kate vcítit do rolí rozhlasových hvězd, nebo neunesou tíhu okamžiku? Vše se dozvíte v Coca-Cola Souboji coverů ve středu v 17:00 na video portálu NovaPlus.
 Maci