Jakub Pružinský rozjíždí kariéru a shání kapelu. Zveřejnil, jaké typy muzikantů hledá...

Kdekdo by si mohl myslet, že finalisté po skončení SuperStar upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou! Eliška Rusková nedávno pokřtila svůj první videoklip a kariéra Jakuba Pružinského se taktéž vyvíjí velice slibně. Co na sebe prozradil?

I když účast v soutěži úspěch zaručit nemůže, Jakub si na rozjezd své kariéry po skončení pěvecké show určitě nestěžuje.„Moje kariéra se vyvíjí pomalu, ale jistě. Aspoň teda doufám. Pracuji už déle na nějakých nových věcech a mám už takové menší koncerty za sebou, což mi dodalo odvahu. Nabral jsem zdravé sebevědomí. Ten stres už není takový, jaký byl v soutěži, takže jsem rád,“ prozradil zpěvák.

Jakub Pružinský
Zdroj: TV Nova

Kuba si myslel, že pár týdnů po SuperStar už po něm ani pes neštěkne, ale je to prý právě naopak. Na nezájem fanoušku si nemůže stěžovat, a dokonce jim svůj čas věnuje speciálním způsobem i mimo koncerty: „Zorganizoval jsem setkání s mými fanoušky z instagramu. Jen tak jsme se sešli a pokecali.“
 


Probojoval se se svými vystoupeními až do TOP 5 a aktuálně si skládá část svých písní sám. Část pak nechává na skladateli. Věnuje se indie popu a aktivně shání kapelu: „Nemám žádnou kapelu. Když jdu na nějaký koncert tak si vlastně sháním podklady z internetu. Ale velmi rád bych měl kapelu. Musím najít někoho, kdo by byl ochotný se mnou hrát.“

Jakub Pružinský
Zdroj: TV Nova

Jaký byl Jakub student? Co si nechal na svém těle vytetovat a jaký význam v sobě motivy skrývají? To a ještě víc se dozvíte ve videu!NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova