OBROVSKÝ ÚSPĚCH Karmen Pál-Baláž: Stala se zpěvačkou známé kapely, která je továrnou na hity!

Karmen Pál-Baláž - 1
Zdroj: TV Nova

Karmen Pál-Baláž v SuperStar dokázala, že je nejen skvělou zpěvačkou, ale i hudebnicí, a právem si tak vybojovala krásné bronzové umístění. Nyní zpívá v kapele, se kterou několik let koncertovala a spojila jméno i porotkyně SuperStar 2018 Katarína Knechtová.

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Téměř jednu dekádu nebylo slyšet o slovenské kapele Peha, jejíž hity Spomal nebo Za tebou dodnes hrají rádia jak v Čechách, tak na Slovensku. Peha se vrací znovu na scénu a chystá se koncertovat a nahrávat. Původní sestavu doplní mladá zpěvačka Karmen Pál-Baláž, s níž se Peha naživo poprvé představí 28. července na festivale Morava Music Fest.

 

Karmen Pál-Baláž - 6
Zdroj: TV Nova

„Úplně náhodou jsme naťukli obnovení kapely, ale nic víc konkrétního,“ říká manažer Pehy Petr Tureček, který několik týdnů na to viděl casting na první díly SuperStar, kde vystupovala právě Karmen.

 

„Když jsem ji slyšel, hned mi bylo jasné, že její barva hlasu by byla pro Pehu to pravé. Nakonec slovo dalo slovo a teď se můžeme po několika společných zkouškách s radostí oznámit, že Pehu obnovujeme,“ popisuje.

SuperStar superfinalistky
Zdroj: TV Nova

„Je to pro mě velká čest s Pehou zpívat. Vždycky jsem je měla ráda a navíc hrají stejnou muziku, jakou poslouchám,“ říká k tomu Karmen Pál-Baláž. Stejně nadšeně mluví i muzikanti Pehy. „Kromě toho, že je Karmen skvělá hudebnice, má i pihatý úsměv. A to všechno zpečetilo naše rozhodnutí,“ dodává Martin Migaš.

Karmen Pál-Baláž a Peha
Zdroj: oficiální zdroj

 

 

kuci