KATE REZKOVÁ prozradila, kdo je jejím velkým vzorem: Inspiruje mě hudebně i lidsky

Publikováno 5. 5. 2018
Zdroj: TV Nova

Obě dvě si prošly složitým životním obdobím. Obě se svým způsobem snaží motivovat své fanoušky, aby si více věřili a netrápili se. Obě se snaží dělat dobrou muziku. Kate Rezková z hudební show Coca-Cola Souboj coverů se svěřila, kdo je jejím velkým vzorem!

Přehrát nejnovější díly SuperStar


Tahle holka má za sebou už hodně. Účinkování ve filmech pro puberťáky, šest komerčně úspěšných alb, nějaké ty vztahy se slavnými týpky, ale taky léčení kvůli bulimii a sebepoškozování. Dost na to, aby třeba i v mladém věku pětadvaceti let mohla tyhle zkušenosti zúročit v něco opravdu velkého. A taky ano, její songy dobývají hitparády a zároveň se věnuje dobročinným akcím. Řeč není o nikom jiném než o Demi Lovato.

Souboj coverů - 5. díl - 3
Zdroj: TV Nova

Inspiruje mě hudebně i lidsky,“ přiznává Kate, která začala být známá díky svým motivačním videím na YouTube a poslední dobou se snaží uspět jako zpěvačka. A proč je pro ni Demi takový vzorem a inspirací? „Je neskutečná! Hvězdu z ní dělá její charisma a hlas. Ona má parádní hlas, nejenom ve sluchátkách i živě,“ říká. Ale ne vždycky tomu tak bylo, Kate hledala nejprve sama sebe. „Neměla jsem nikdy hudební vzor až teďka v poslední době,“ řekla na adresu držitelky čtrnácti cen Teen Choice Awards.
Souboj coverů - 3. díl - 1
Zdroj: TV Nova

Jestli se jednou Kate Rezková dokáže vyrovnat Demi, ukáže až čas. Sama uznává, že musí pořádně dřít a pracovat. „Hlasově se musím extrémně moc zlepšit,“ prozradila. Jedna věc je ale jistá, obě dvě mají silnou fanouškovskou skupinu, kterou neustále motivují. Obě jsou samy sebou. Obě staví svoje fanoušky na první místo. A to není málo.
Souboj coverů - 5. díl - 2
Zdroj: TV Nova

CELÝ DÍL SOUBOJE COVERŮ NAJDETE ZDE!

Kate momentálně zkouší uspět v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů, která prověřuje všechny aspekty života úspěšného hudebníka. Jak se jí tam vede můžete sledovat každou středu od 17:00 na Nova Plus!


 

Kdo měl postoupit do finále Souboje coverů?

Hlasovalo 176 lidí.
Maci