S novým klipem Kate Rezkové pomáhala i vítězka Souboje coverů! Odjely spolu na úžasné místo u moře. VIDEO

Kate Rezková
Zdroj: TV Nova

Kate Rezková z hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů žije už několik týdnů v kufru. Od počátku měsíce totiž cestuje po Evropě. Současně slaví další úspěch ve své hudební kariéře. Světlo světa nyní spatřil její nový klip k písni Jediná! Jak probíhalo natáčení?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

 

Zpěvačka Kateřina Rezková je opravdu dobrodruh. Poté, co se vrátila z dovolené po Sardinii s kamarádkami, odjela pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčet videoklip ke své nové písni Jediná, která je aktuálně 30. v trendech na Youtube. Vybrala si k tomu své oblíbené město v Portugalsku – Lisabon. „Do Lisabonu jsem jela před pár měsíci na dovolenou a naprosto si to město zamilovala. Ty barvy a atmosféra v ulicích jsou neskutečné. Když jsme se potom tedy sešli s filmařem Kubou Mahdalem, napadlo ho natáčet tam. No a já neodmlouvala,“ rozpovídala se Kateřina, kterou na natáčení doprovázela kromě kameramana i kamarádka z hudebního labelu Mad Baker Music Mariana Prachařová.

„Marianka nám pomáhala, ale hlavně si to s námi jela také užít,“ dodala zpěvačka, která chce novým songem dodat posluchačům odvahu a dávku dobré nálady. Sama byla v posledních týdnech velmi zaneprázdněná, a proto si teď dopřává volna a cestování. Pár hodin po návratu z Lisabonu odjela do Skotska.

Souboj coverů - 5. díl - 2
Zdroj: TV Nova

„Brácha ve čtvrtek úspěšně odmaturoval, tak jsem si řekla, že to chce něco speciálního. Nic netušil, jen jsem mu řekla, ať si zabalí na šest dní, odvezla jsem ho na letiště a nechala ho hádat, kam to bude. No a teď už jsme ve Skotsku na pláži,“ zasmála se, že svým blízkým ráda dělá podobná překvapení.

Zatím je ale připravuje jen pro přátele a rodinu. Kateřina je totiž stále nezadaná, přestože se kolem ní motá mnoho mužů. Podle svých slov si totiž hodlá užít léto, které bude stejně jako květen plný cestování a zpívání.
 

Na nový klip se můžete podívat ZDE

 

Na všechny díly reality show Coca-Cola Souboj coverů se můžete podívat ZDE.

 

 

kuci