Katarína Knechtová promluvila o SuperStar: Je to peklo! Co jí po boku Matěje, Bena a Pala tak vadí?

Zdroj: TV Nova

Kateřina Knechtová je jedinou ženou v porotě pěvecké soutěže SuperStar 2018. Prozradila, jak se jí s kolegy pracuje, a jestli už má své finálové favority. Co by doporučila soutěžícím? Podívejte se na video!

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Slovenská zpěvačka Kateřina Knechtová má jako porotce SuperStar svoji premiéru, i přes velmi časově náročné natáčení se jí v soutěži líbí. Rozhodovat o osudu tolika talentů najednou je veliká zodpovědnost, a proto Katka volí ve svém verdiktu hlavně upřímnost. Věří, že i negativní hodnocení řečené od srdce dokáže neúspěšné soutěžící posunout dál. Jako jediná žena v porotě to určitě nemá jednoduché, ale na druhou stranu si pozornost kolegů dokáže užít. „V zásadě jsme velmi dobrá parta. Kluci jsou ke mně milí a slušní," pochvaluje si Katka.

Katarína Knechtová SuperStar
Zdroj: Nova.cz

Každý soutěžící je úplně jiný. Někteří dokážou překvapit negativně, ale jsou i tací, ze kterých je porota nadšená. Katarína už našla své favority, kteří jí ohromili a věří, že se dostanou až do finále. Jestli je její úsudek správný, na to si diváci musí ještě počkat. Co dalšího zpěvačka prozradila? To se dozvíte ve videu!
 

Pěveckou soutěž SuperStar 2018 můžete sledovat každou sobotu ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kar