VIDEO: Tereza Mašková vydává první singl v češtině! A je pořádně žhavý

Tereza Mašková vydala druhý singl a klip
Zdroj: YouTube.com

Účinkovala v SuperStar, následně v show Tvoje tvář má známý hlas a v listopadu představila vlastní píseň New Me. Po delší odmlce je sympatická Tereza Mašková konečně zpátky s další svojí novinkou, která je tentokrát dokonce v češtině. Singl Žár zpěvačka pouští do světa i s videoklipem.

Po loňském debutovém singlu New Me představuje aktuální držitelka titulu Česko Slovenská SuperStar Tereza Mašková svůj první singl v češtině. V novince Žár burcuje fanoušky, aby se nedali srazit na kolena zklamáními, a aby nenechali vyhasnut svůj vnitřní oheň.Fanoušci vítězky poslední série Česko Slovenské SuperStar Terezy Maškové mají nový důvod k radosti. Zpěvačka se připomíná s novinkou Žár, v které naplno ukazuje, že prestižní pěveckou soutěž vyhrála právem. Po hudební stránce novinka vznikala pod rukama zvukových mistrů z bratislavského Creative Music House - producenta Petra Grausa a manažéra Olivera Žiláka.

Tereza Mašková s přítelem Oliverem
Zdroj: Instagram

Svůj druhý singl chtěla Tereza představit v češtině. Po textové stránce ho svěřila zkušené Patrícii Fuxovej z české hudební formace Vesna, která v minulosti textovala skladby Karla Gotta či Ewy Farne. Velké díky za podporu v projektu Žár patří také jejímu kolegovi, českému zpěvákovi Matějovi Vávrovi, který pomáhal při hudební produkci skladby a Terezině interpretaci.
SuperStar 2018: Vítězka Tereza Mašková těsně po vyhlášení
Zdroj: TV Nova

Skladba Žár se stala Tereziným singlovým debutem v češtině. „Řekla bych, že postupem času jak člověk stárne, zjistí, že ten náš rodný jazyk je přece jenom pěkný. O dost víc vnímám slova v rodném jazyce a nemám tendence jít do zahraničí, chci radši, aby si mohli zpívat moje skladby lidé, kteří mě poslouchají u nás doma. A také debutové album, které momentálně připravujme, plánujeme nazpívat kompletně v češtině,“ přiznává sympatická zpěváčka na konto jazykové změny ve své hudební tvorbě.
 
Tvoje tvář: Natáčení v ohrožení! - Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova

„Nejdůležitějším poselstvím této písničky je, že vášeň pro to, co v životě děláme, a to kým jsme, by měli být silnější než chvíle pochybností. Když ale jdeme za svým cílem, je možné, že něco ztratíme. Odcházejí lidé, kteří v nás nevěřili, anebo v nás to poselství nevnímali. Abychom svého cíle dosáhli, musíme i něco obětovat. Každý z nás může být občas zmatený a nikdo nechce dělat chyby. Ale ten žár a vášeň pro to, co chceme, nám dává motivaci jít dál. Chtěla bych touto písničkou motivovat, aby ten žár byl silnější, než pochybnosti v nás samých,“ objasňuje zpěváčka.
Tereza Mašková Gombitová
Zdroj: TV Nova

Vnitřní sílu člověka a oheň skrytý v každém z nás, které popisuje v písni, chtěla Tereza ztvárnit i vizuálně a odreflektovat je tak ve videoklipu. Režii a střih svěřila opět Jakubovi Mahdalovi a jeho týmu Jacoby Films, který se osvědčil při jejím debutovém klipu New Me.
Tereza Mašková
Zdroj: Profimedia

Musíme říct, že se jí singl velice povedl. Rodačka z Třince, jež si nedávno ostříhala vlasy, v něm opět ukazuje svůj nádherný hlas a obdivuhodný rozsah. V klipu nám trochu připomíná legendární irskou zpěvačku Sinéad O'Connor. Doufáme ale, že další novinková písnička přijde dřív než za půl roku. Talentovaná Tereza totiž patří mezi ty zpěvačky, které mají opravdu co nabídnout.
 

Maci