Krejčíková, Mašková, Stará nebo Stýblová? Čtyři podání hitu Vyznanie od Mariky Gombitové vám vezmou dech!

SuperStar Gombitová
Zdroj: TV Nova

Podle porotkyně letošní SuperStar by na hit Mariky Gombitové Vyznanie mělo být uvaleno embargo a povolení zpívat tento song by mělo dostat jen malé množství zpěvaček. Kromě Terezy Maškové se tohoto hitu zhostila i Aneta Krejčíková, Veronika Stýblová nebo Dominika Stará. V jakém podání se vám song líbí nejvíce?

Přehrát nejnovější díly SuperStar

Vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková se s hitem slovenské zpěvačky představila ve 3. finále. Pavol Habera její výkon hodnotil velmi kladně – stejně jako Terezinu slovenštinu.

V pořadu Tvoje tvář má známý hlas ztvárnila Mariku Gombitovou a zazpívala píseň Vyznanie ve 4. Řadě zábavné show herečka seriálu Ulice Aneta Krejčíková. Svým úžasným vystoupením naprosto odzbrojila porotu, a s velkým náskokem tak dosáhla na zlatou příčku!

Finalistka SuperStar 2013 Veronika Stýblová, která nyní zpívá v muzikálech a od roku 2018 působí jako členka hudební skupiny Verona, si svou interpretací Vyznanie také neudělala ostudu. Jak se vám song v jejím podání líbí?

Dominika Stará byla benjamínkem první Česko Slovenské SuperStar.V roce 2009 se umístila v soutěži na třetím místě těsně za Mirem Šmajdou a vítězem Martinem Chodůrem. I ona si troufla na tento velhý hit slovenské pěvecké divy.

Od které z dívek se vám nejvíce líbí píseň Vyznanie Mariky Gombitové?

Hlasovalo 307 lidí.

 

kuci